אחרי חצי יום של סערה: ערן לוי עוזב את מכבי נתניה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
ערן לוי. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי נתניה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אחרי חצי יום של סערה: ערן לוי עוזב את מכבי נתניה

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי


ערן לוי בעין הסערה. החל מאתמול, משחק התיקו 1:1 מול מכבי חיפה בגביע הטוטו, אמר הקשר בן אור עקיבא כי הוא כרגע במכבי נתניה ולא יודע מה יהיה בהמשך.

ואכן, אחרי מחול שדים של חצי יום הגיעה ההודעה: ערן לוי שוחרר ממכבי נתניה. במועדון הוציאו הודעה הערב (29.7) בה נאמר כי “בעקבות האירועים של החודשים האחרונים, במיוחד של השבועות והימים האחרונים, היום לפני אימון הקבוצה נערכה פגישה משותפת בין הנהלת המועדון, הצוות המקצועי וקפטן הקבוצה ב- 5 העונות האחרונות, ערן לוי.

Θ  למכירה ברימקס-אור קיסר: דירת ארבעה חדרים בקומה 12 בבנין מפואר, דירה גדולה ורחבה,נוף מהמם. מחיר מעולה. בבלעדיות ברי/מקס אור קיסר. לפרטים חייגו:0747290744 [פרסומת]

ערן לוי. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי נתניה

“בסיומה של הפגישה, הוסכם כי לאור המצב הנוכחי, לא ניתן להמשיך את ההתקשרות בין הצדדים ולכן סוכם כי ערן ישוחרר מהקבוצה והוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה.

“הנהלת המועדון מבקשת להודות לערן לוי על אין ספור רגעי אושר, על הצלחות, על שערים קסומים ועל כל מה שערן תרם למועדון מכבי נתניה.

“המועדון מאחל לערן לוי בהצלחה בעתיד, בכל קבוצה אשר יפנה אליה ובכל אשר יבחר לעשות”.

לוי עוד הגיב הבוקר בחשבון האינסטגרם שלו על הפרסומים: “לכל אוהדי מכבי נתניה היקרים ולכל הסובבים – אני מעולם לא ביקשתי או אמרתי שאני רוצה לעזוב את המועדון וזה יצא כבר מכלל פרופורציה. חבל שאנשים נותנים יד לשמועה כזו להתפשט.

 

“אמרתי ואני אומר זאת שוב אני שחקן מכבי נתניה לכל דבר ואם יהיה שינוי זה כבר משהו אחר אבל מעולם לא ביקשתי לעזוב. במקום להתעסק במה שהשגנו אתמול אנשים בוחרים להתעסק בדברים לא רלוונטיים ומגעילים.
את העניינים האישיים שלי מול גורמי ההנהלה אני מנהל טוב מאוד ולא צריכים שדברים לא נכונים ושגויים יתפרסמו ויגרמו לאי הבנות”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן