כתב אישום נגד תושבי חדרה ואור עקיבא שדקרו אחרים בקטטה

כתב אישום נגד תושבי חדרה ואור עקיבא שדקרו אחרים בקטטה

-

מגדלור-פיד ♋כתב אישום הוגש נגד תושב אור עקיבא, תושב חדרה ותושב קרית ים שתקפו באכזריות אדם אחר, דקרו אותו וגרמו לו חבלות קשות וכן תקפו את חבריו.

באחד מסופי השבוע של חודש יולי, בליל שישי (27.7.18) סמוך לשעה 03:00 יצאו 3 חברים ממועדון בטבריה והמתינו למונית בכיכר הסמוכה למועדון. לפתע הגיע הנאשם, בן 35 תושב אור עקיבא, יחד עם אשתו ועוד חברים, נצמד לאחד מהם והתחיל להקניט אותו.

בהמשך עזב את המקום לרגע וחזר בריצה כשברשותו כלי חד ובאמצעותו חתך את הקורבן מאזור הכתף ועד המרפק של ידו השמאלית. הנאשם המשיך לעבר חברו של הקורבן וחתך גם אותו לאורך הזרוע השמאלית עד אשר שניהם נזקקו לטיפול רפואי ולתפרים.

חבריו של הנאשם שהיו במקום עודדו את הנאשם ואף תקפו באגרופים את הקורבן וחבריו ואז עזבו את המקום.

הקרבן שנפצע || צילום: דוברות המשטרה

 

 

הקורבן שביקש לתעד את הנאשם וחבריו רץ אחריהם עד אשר התעייף. אז ניגשו אליו חבריו של הנאשם ביניהם  בן 44 תושב חדרה ובן 33 תושב קרית ים שתקפו את הקורבן עד אשר גרמו לו לשבר ביד והוא נזקק לגבס בנוסף לחתך.

שוטרי סיור שהיו בדרכם לארוע בשל הקמת רעש הבחינו בחשודים כשהם רצים ובהמשך פגשו במתלוננים כשעליהם סימני דם. המתלוננים סיפרו לשוטרים על הבריונות והאלימות שהחשודים נהגו כלפיהם והשוטרים פתחו במרדף והצליחו לעצור 2 מהם. במקביל בוצעו סריקות לאיתור של החשוד הנוסף שהצליח לברוח מהמקום ורק לאחר פעולות חקירה רבות אותר גם הוא.

אתמול, יחידת התביעות של מחוז צפון הגישה כתב אישום בגין עבירה של פציעה כשהעבריין מזויין ואיומים ובקשה למעצרו של תושב אור עקיבא, ובנוסף הוגש כתב אישום כנגד תושב חדרה אשר שוחרר בתנאים מגבילים. היום ניתנה הצהרת תובע כנגד הנאשם מקרית ים, לפיה בכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

“משטרת ישראל שמה לנגד עיניה לפעול בנחישות נגד כל אלימות או התנהגות בריונית. מיגור תופעת האלימות הנו אחד מהיעדים המרכזיים עמם מתמודדת משטרת ישראל מדי יום, וזאת באמצעות פעולות מניעה, חקירה ופעולות נוספות במישור הגלוי והסמוי וכן ביצוע חקירות עומק במטרה להגיע לחקר האמת בזמן הקצר ביותר והמהיר ביותר”, נמסר מהמשטרה.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

 


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

 


דילוג לתוכן