עיריית חדרה: בקשה לתובענה ייצוגית של התושב מארק פייסחוב- נמחקה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עיריית חדרה: בקשה לתובענה ייצוגית של התושב מארק פייסחוב- נמחקה

-

מגדלור-פיד ♋נדחתה על הסף תובענה ייצוגית בסך 1,184,500 שקלים שהוגשה נגד עיריית חדרה. כך מסרה העירייה השבוע (א’) בעמוד הפייסבוק שלה. 

על פי העירייה, התובע, התושב מארק פייסחוב, הגיש בקשה לאישור תובענה ייצוגית , בטענה כי עיריית חדרה גובה תשלומי רשות שלא כדין מהורים לילדים בגנים השונים. פייסחוב הגיב השבוע בהרחבה על הודעת העירייה (בהמשך הידיעה). 

המחלקה המשפטית של עיריית חדרה, באמצעות עורך הדין יורם חן, שכנעה את בית המשפט המחוזי כי יש לדחות את התובענה על הסף מאחר ותשלומי ההורים הינם בגדר תשלומי רשות וזאת להבדיל מתשלומי חובה.

בית המשפט קבע כי לא מדובר בתשלומים לפי פרט 11 לתוספת השנייה לחוק המאפשר להגיש בקשה לאשר תובענה כייצוגית כנגד הרשות ומשכך הורה על סילוק התובענה על הסף.
נוכח קביעתו בחר בית המשפט שלא לדון בטענה נוספת שהעלתה העירייה ולפיה יש לדחות את התובענה מהטעם שהמבקשים אינם מיוצגים על ידי עורך דין. המבקשים, מארק ולילי פייסחוב, חויבו פעם נוספת בתשלום הוצאות כאשר הפעם ישלמו סך 3,500 שקלים.

 

בעירייה הביעו שביעות רצון מההחלטה והוסיפו: היה לנו ברור שכל הבקשות לייצוגיות הן חלק מהליך פוליטי כנגד המערכת העירונית, לפגוע בה ולנסות להשפיל אותה. כשהקורא הסביר קורא פעם אחר פעם בכותרות ענק כי הוגשה בקשה לייצוגית, הוא יכול בטח לאמור לעצמו שהעותר גיבור והעירייה מתנהלת ברשלנות. עד כה נדחו רוב הבקשות שהוגשו נגד העירייה ואנו בטוחים כי גם אלו שנשארו פתוחות, יסתיימו בלא כלום.

מארק פייסחוב בעצמו, פרסם פוסט תגובה נרחב על הודעת העירייה. ביום 28.2.2016 אישר בית המשפט הודעת העירייה על הפסקת גביה לא חוקית של אגרות שילוט לבעלי העסקים בעיר (תביעה שהובלתי עבור משפחתי בחדרה ושימשתי בה כמומחה כלכלי) […] ביום 29.7.2015 אישר בית המשפט הודעת העירייה על הפסקת גביית חיובי ארנונה רטרואקטיביים במסגרת סקר נכסים (תביעה שהובלתי עבור משפחתי בחדרה ושימשתי בה כמומחה כלכלי) […] ביום 10.4.2018 הבאתי עוד בשורה לתושבי העיר = בקשה לתביעה ייצוגית בעניין היטל שמירה אושרה.

“יגידו לכם שמארק פיסחוב איש פוליטי, עוד תביעה נדחתה כמו רוב התביעות (תלוי איך סופרים הרוב), שאני זה שנותן כותרות לעיתונים (וטוב שלא אמרו שאני גם מדפיס עיתונים). אני מתנצל בפני תושבים שאת הכספים שלכם העירייה שמה לפרסום ממומן עליי ובכך דואגת לפרסומי על חשבונכם”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

187030cookie-checkעיריית חדרה: בקשה לתובענה ייצוגית של התושב מארק פייסחוב- נמחקה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן