הרכב הפועל חיפה לקראת בני יהודה: אראל, אזולאי וורמוט בקישור

מאת: לירן טטרו, 15.2.19, 15:40 [עדכון ראשון: 14.219, 10:29]

שבת ב-18:15: הפועל חיפה במושבה; קפילוטו: "פקששנו מול אשדוד, באים לתקן"לאחר אימונים אתמול והיום (ו’) ייצאו שחקני הפועל חיפה למנוחת השבת לקראת המשחק מחר בערב (18:15, ספורט 4) מול בני יהודה ת”א באיצטדיון המושבה. 

בעמוד החדשות המרוכז של הפועל חיפה Live כבר ביקרתם?

המשחק מחר חשוב ביותר, כשהשחקנים של שרון מימר יודעים כי כל איבוד נקודות קטן, פוגע בסיכויים להתברג העונה בפליאוף העליון.

על פי ההרכב המשוער, שינויים כפויים צפויים בעמדת הקישור וכמו כן שינוי נוסף של מימר בעמדת ההתקפה. ההגנה תהיה מורכבת מהחולייה הרגילה – שטקוס, מלול, תמאש, קפילוטו וגולדברג. בקישור צפוי לחזור לקישור האחורי גל אראל כמחליף של מטרבסקי ורסמוס הפצועים. בהמשך הקישור – שלומי אזולאי (זמיר), גילי ורמוט, חוזז ובהתקפה עידן שמש. מי שצפויים לרדת לספסל כאמור הם בן אז’ובל ונס זמיר. 


קפילוטו: “פקששנו מול אשדוד, באים לתקן”

בלם הקבוצה ניסו קפילוטו התייחס למצב הקבוצה כיום בראי העתיד: “אחרי הרצף האחרון שלנו בא המשחק מול אשדוד ופקששנו בו. אבל, יש לנו קבוצה חזקה וכולם נלחמים להיות בהרכב. אני עדיין לא מה שהייתי לפני הפציעה, אני עובד על זה.

“לגבי אשדוד- היה באגן במגרש, אולי בגלל שהייתה תחושה ש’חייבים לנצח’. בעונה יש משחקים כאלה. ראינו את כל מה שעשינו בוידאו ואני מקווה שזה לא יחזור על עצמו, יש לנו שחקנים מנוסים וזה לא אמור לקרות”.

לגבי הפליאוף העליון: “יש לנו לחץ חיובי. אני מעדיף את המשחקים הקשים כי שם אנחנו מראים את היכולת האמיתית שלנו. אנחנו מכוונים להיות בפליאוף העליון”.  

מימר מתוח: “הייתה אכזבה מאוד גדולה מול אשדוד

מאמן הפועל חיפה שרון מימר היה עצבני השבוע על חניכיו לאחר ההפסד והיכולת הרעה מול מ.ס.אשדוד בשבת האחרונה בסמי עופר. מימר עבד השבוע על היצמדות למערך ונקודות מוצא על מנת שלא יהיה בלאגן במגרש מבחינת חיפה במהלך המשחק.


במסיבת העיתונאים (14.2) התייחס מימר למשחק הקרוב בשבת: “הייתה אכזבה מאוד גדולה מול אשדוד. באנו לנצח ולצערי זה התפתח למקומות שלא ציפינו. למרות זאת, המשחק מול אשדוד לא יבטל שלושה חודשים של משחקים טובים שהשגנו. המטרה היא הפליאוף העליון ובארבעת המשחקים הקרובים אנחנו צריכים להביא כמות נקודות שתשמור עלינו למעלה. אנחנו מספיק טובים לעשות את זה”.

מימר הוסיף: “אף משחק לא קל וראינו את זה מול אשדוד. בני יהודה קבוצה חזקה מהצמרת. נצטרך לבוא ברמת כדורגל טובה ולעשות ניצחון – ואני בטוח שבשבת נחזור ליכולת הטובה שלנו”.

נושא גל אראל: מימר -“הוא שיחק ברוב המשחקים שאני מאמן”

לגבי הרכבת שחקנים בהרכב: “המדדים היום לגבי מי בהרכב הם רק מי שטוב. זה אף פעם לא גיל, גובה, שחקן בית או חוץ ומי מרוויח כמה. אלה הם דברים לא רלוונטיים. לפעמים אנחנו עושים החלטות שפחות מצליחות אבל זה לא חוכמה בדיעבד. אני והצוות תמיד עושים מה שהכי טוב לקבוצה. גל אראל הוא לא חלק שונה בקבוצה. הוא נלחם על מקומו והוא שיחק את רוב המשחקים אם בהרכב הפותח ואם מחליף”.  


———

———