הפועל חיפה הודיעה: "לא הועברה רשימה של 20 אוהדים בעיתיים לאיטלקים"

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 12.8.18, 13:28

  מועדון הפועל חיפה הוציא בצהריים הודעה בעמוד הפייסבוק שלו, בו הוא מבהיר כי המועדון לא העביר רשימת אוהדים לגורמי משטרה על מנת שימנעו מאוהדים להיכנס למשחק מול אטאלנטה באיטליה ביום חמישי הקרוב (16.8).

המקומון פרסם כי “לקראת משחק הגומלין בין אטאלנטה לבין הפועל חיפה שייערך ביום חמישי באיטליה העבירה הפועל לקבוצה האיטלקית רשימת שמות של כ-20 אוהדים של הפועל שמוגדרים כבעייתים כדי למנוע מהם את הכניסה למשחק בשלב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית”.

 

במועדון הבהירו כי “בעקבות פרסום ידיעה בנושא המועדון מדגיש כי לא העביר “רשימת אוהדים” למשטרת ישראל או משטרת איטליה מתוך כוונה למנוע מאותם אוהדים כניסה למשחק באיטליה כפי שנטען בכתבה. מדובר בידיעה מגמתית נוספת של אותו כתב שנועדה לפגוע במועדון. דובר משטרת חיפה העמיד את הכתב על טעותו”.

גם לאחר פרסום ההודעה מטעם הקבוצה, הידיעה המשיכה לשהות באתר המקומון, בלפחות 15 הדקות שלאחריה.

במועדון הדגישו כי כניסה למשחק באיטליה ביום חמישי תתאפשר רק באמצעות רכישת כרטיס מראש בקופת ברק. על פי הוראת משטרת איטליה לא תתאפשר רכישת כרטיסים באיצטדיון ברג’יו אמיליה ליציע הפועל חיפה (יציע דרומי). “חלוקת הכרטיסים תתבצע ביום המשחק על ידי נציג קופת ברק. יש להצטייד בקבלה ובתעודת זהות”.