חדרה: הדוגמנית ספיר ארבל מסתערת קדימה; רופא כירורגיה חדש בהלל יפה [אנשים]

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 12.8.18, 19:34

   

>> הדוגמנית ספיר ארבל מחדרה שלא מזמן סיימה שירות לאומי לתפארת מדינת ישראל, ניצלה את ימי השחרור הראשונים לניתוח להגדלת חזה אצל הפלסטיקאי החיפאי המוביל ד”ר צח שרוני. עתה היא מתכוונת להסתער בפול גז על עולם הדוגמנות. צילומים: ספיר קיסוס ודיאנה זינאלוב

 

>> נעים להכיר: ד”ר יורם וולף – מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית החדש של “הלל יפה”. בחודשים החולפים הצטרף לצוות המומחים של המרכז הרפואי הלל יפה ד”ר יורם וולף אשר משמש כמנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במערך הכירורגי. המרכז הרפואי הלל יפה ממשיך להתחדש במומחים מהשורה הראשונה.

בחודשים החולפים הצטרף לסגל המומחים ד”ר יורם וולף, מומחה לכירורגיה פלסטית מוכר ומוביל, אשר קיבל לידיו את תפקיד מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במערך הכירורגי. הוא החליף בתפקידו את ד”ר מוריס טופז, שיצא לגמלאות. ד”ר יורם וולף, טייס לשעבר בחייל האוויר, הוא מנתח פלסטי מומחה ויו”ר לשעבר של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. ד”ר וולף נבחר גם לתפקיד המזכיר הארצי של האיגוד היוקרתי הבינלאומי לכירורגיה אסתטית, ISAPS.

הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בעל תואר שני בהצטיינות בכירורגיה פלסטית מטעם בית הספר ללימודי המשך בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת”א, וכן בעל תעודת הסמכה במיקרו-כירורגיה מטעם אוניברסיטת פריז ע”ש לאונרדו דה-וינצ’י. לד”ר וולף גם תואר שני בהצטיינות במנהל מערכות הבריאות מטעם בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת ת”א. הוא התמחה בכירורגיה כללית, ומומחה בכירורגיה פלסטית. במסגרת תפקידו כיו”ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, פעל ד”ר וולף לקידום הענף ולפיתוח שיטות רפואיות ייחודיות לניתוחים. צילום: דוברות הלל יפה

ילדי הגנים בחדרה בחווה החקלאית

במחלקה לחינוך קדם יסודי של עיריית חדרה בוחנים את האפשרות להרחיב לגני ילדים נוספים את הפיילוט שהופעל בחווה החקלאית בשנת הלימודים תשע”ח. החווה החקלאית היא בית ספר ללמידה חוץ כיתתית-התנסותית, פנינה ירוקה וייחודית בנוף העירוני של חדרה. הפעילות בחווה מקדמת נושאים בתחום סביבה ירוקה, מדעי הטבע, ופעילות חקלאית לתלמידים ובני נוער. מדי שנה מגיעים אל החווה החקלאית מספר רב של גנים לפעילות חד-פעמית המותאמת לתכני המדעים לגיל הרך דרך מעגל השנה העונתי, החקלאי והיהודי. השנה הגיעו אל החווה 53 גני ילדים, כדי ליהנות מחוויית לימוד מסקרן, מגוון ומעשיר.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות