אייל צרור מפרדס חנה-כרכור הוא אלוף העולם לנוער בגלישת רוח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אייל צרור מפרדס חנה-כרכור הוא אלוף העולם לנוער בגלישת רוח

-

מגדלור-פיד ♋


הישג מדהים לאייל צרור מפרדס חנה-כרכור: לפני מספר ימים הוא הוכתר כאלוף העולם לנוער בגלישת רוח. הגולש המוכשר זכה במקום הראשון באליפות העולם בגלשני RSX  לנוער עד גיל 17 אשר נערכה בצרפת. צרור אף זכה במקום השביעי בקטגוריה של צעירים עד גיל 19.

צרור הצעיר הוא ספורטאי מצטיין המתאמן במועדון גלישת הרוח של שדות ים תחת המאמן דדי אושר (עודד אשר). זוהי אינה הזכייה הראשונה עבור צרור אשר הספיק לצבור תארים, מדליות וגביעים רבים בשנים האחרונות.

אייל צרור הוא בן למשפחה וותיקה בישוב, גם סבו וסבתו הינם תושבי פרדס חנה כרכור. הוא לומד בתיכון החקלאי “ברנקו וייס” . משפחתו מספרת כי הנהלת בית הספר, הצוות החינוכי והמחנכת מעניקים לצרור תמיכה כדי להצליח בשילוב בין הספורט ההישגי ולימודיו, שילוב המהווה אתגר לא פשוט.

אלוף העולם לנוער. אייל צרור || צילום: דוברות המועצה

בימים אלו מתמודד צרור בתחרות בארה”ב בה מתמודדים טובי הגולשים בעולם עד גיל 19, מתחרה אחד מכל מדינה. צרור מתמודד כנציג יחידי מישראל והוריו המלווים אותו לתחרות מסרו כי ההתרגשות רבה.

במועצת פרדס חנה-כרכור בירכו ב”ברכות חמות לאלוף העולם אייל צרור. זהו הישג עצום המביא גאווה רבה למשפחתו לישוב ולישראל אותה הוא מייצג בכבוד.  הגולש המוכשר הוא בן למשפחה הנטועה בישוב, מוכרת ואהובה. למרות גילו הצעיר הצליח להגיע להישגים יוצאי דופן בהם אליפות העולם לנוער.

“ספורט הישגי מחייב לצד כישרון נחישות, השקעה רבה ועבודה קשה באימונים ובתחרויות. לצד התקדמותו העקבית והמרשימה בענף זה משקיע אייל בלימודיו הסדירים במסגרת התיכון החקלאי ועל כך לבד הוא ראוי להערכה רבה. דרכו של צרור והישגיו מחזקים את התחושה כי צומח פה דור נפלא, צנוע, ערכי אשר שואף קדימה למצוינות ללא פשרות.

“אנו מאחלים לאייל הצלחה רבה בתחרות הנוכחית ובאלו שאחריה והמשך מימוש כל היעדים שהציב לעצמו בגלישה, בספורט ובחיים”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

182850cookie-checkאייל צרור מפרדס חנה-כרכור הוא אלוף העולם לנוער בגלישת רוח

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

 

דילוג לתוכן