החלטה משמעותית: כחלון מקפיא את הקמת שדה התעופה בחדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

החלטה משמעותית: כחלון מקפיא את הקמת שדה התעופה בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋הפגישה שטרפה את הקלפים. בפגישה מיוחדת שערכו אמש (ג) חברי סיעת ”העיר של כולנו” בחדרה בראשות ניר בן חיים עם שר האוצר משה כחלון, הודיע השר על הקפאת התוכנית להקמת שדה התעופה בחדרה, שגרר התנגדות עזה מצד תושבי חדרה וזאת עד להודעה חדשה.

בחודשים האחרונים, מאז החלטת הוועדה לתשתיות לאומיות להקים שדה תעופה אזרחי במזרח העיר חדרה, נערכו הפגנות מחאה מצד תושבי העיר חדרה אשר זעמו על ההחלטה שתפגע באיכות החיים של תושבי האזור, שיסבלו ממטרד רעש וזיהום אוויר קשה”.

שר האוצר כחלון || צילום: חיים מסיקה

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-חדרה” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

בימים האחרונים פעל המועמד למועצת העיר ניר בן חיים העומד בראש סיעת “העיר של כולנו” ליצירת מפגש דחוף עם שר האוצר משה כחלון, וזו כאמור התקיימה אמש. בפגישה שנערכה השתתפו בכירי סיעת ”העיר של כולנו”, חבר מועצת העיר בנצי נורדמן והמועמדים למועצת העיר נתן לבייב וטוני אסרף. לאחר ששמע את הדברים בישר שר האוצר כחלון ליו”ר הסיעה ניר בן חיים כי הוא נעתר לבקשתו, והתוכנית מוקפאת.

”נפגשתי עם החברים בנושא שדה התעופה בחדרה, אני באופן עקרוני ביקשתי להחזיר לוועדה לדיון נוסף את כל נושא התעופה בארץ וגם את חדרה בתוך זה, ואני מניח שבימים הקרובים, אנחנו נמשיך בדיונים – כרגע המצב מוקפא עד להודעה חדשה”, אמר כחלון.

יו”ר סיעת ”העיר של כולנו” בחדרה, ניר בן חיים אמר כי ”אני מברך את שר האוצר משה כחלון אשר קשוב תמיד לעם ישראל בכלל ולתושבי חדרה בפרט. אסור להתבלבל המאבק חייב להימשך בכול הכוח עד לניצחון בדמות ביטול מוחלט של התוכנית. המאבק שלנו חוצה מפלגות והוא מחוץ לוויכוח במערכת הבחירות. כולם מסכימים שאסור חדרה תהפוך למגרש החניה האחורי של המדינה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

190880cookie-checkהחלטה משמעותית: כחלון מקפיא את הקמת שדה התעופה בחדרה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך


 

 

דילוג לתוכן