גבר בן 20 נמצא ללא רוח חיים סמוך לאיצטדיון קריית חיים; וגם: נעדרת מחיפה

מאת: שרון לוי, 27.8.18, 10:01


המשטרה פתחה בחקירת נסיבות מותו של תושב אזור הקריות, שנמצא הבוקר ללא רוח חיים באחד הרחובות ליד איצטדיון קריית חיים. 

הבוקר (27.8) התקבל דיווח במוקד 100 על מציאת גופת גבר סמוך לאחד הרחובות בקריית חיים. מדובר בתושב קרית ים, בשנות ה 20 לחייו, כאשר גורמי רפואה קבעו את מותו במקום. כוחות משטרה הגיעו לזירה ופתחו בחקירת נסיבות האירוע.

צילום ארכיון: משטרת ישראל

ממד”א הלילה בשעה 06:08 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על גבר מחוסר הכרה בשטח פתוח בשכונת קרית חיים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על צעיר כבן 20 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

פראמדיק מד”א אילן שולמן סיפר: “כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו”.

שני נעדרים תושבי חיפה: המשטרה הפיצה את תמונתם

משטרת מחוז חוף הפיצה ביממה האחרונה את תמונת נעדר ונעדרת, כל אחד בנפרד, שנעלמו בחיפה ויש חשש לגורלם. מדובר בזיר אמר בת 14 אשר נראתה לאחרונה בתאריך 22.8.18 ברחוב שמריהו לוין בחיפה ורק היום ניתן אישור לפרסם את דבר היעדרותה. תיאורה: גובה 1.60, מבנה גוף – מלא, שיער – מתולתל ארוך בצבע חום כהה, עיניים ירוקות, עור בהיר. לבשה ביום היעדרה- טייץ שחור, חולצה אפורה עם איור של מיקי מאוס.

כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר לתחנת המשטרה חיפה 048648811 או למוקד 100 בכל רחבי הארץ. צילומי הנעדרים: משטרת ישראל