כתב אישום נגד תושב נתניה: רצח את חברו לחדר ואת בעל מעון החוסים בו שהה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

כתב אישום נגד תושב נתניה: רצח את חברו לחדר ואת בעל מעון החוסים בו שהה

רצח בנתניה - צילום דוברות מדא

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram


פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד אלכסנדר מירזוב, בן 54 מנתניה, בגין רצח ווצ'סלב פדקין ואבי ואנונו ז"ל, וניסיון לגרימת חבלה בכוונה מחמירה של עובדת נוספת במקום.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין רוני שוהם-עידן, במועד הרלוונטי התגורר הנאשם ב"בית יעל" המשמש כבית מחסה לדרי רחוב בנתניה. במהלך חודש יוני 2018 רכש הנאשם שני גרזנים וסכין, אותם החביא בחדר בו התגורר בבית המחסה בתוך שקית ניילון.

צילום: דוברות מד"א

ב- 27.7.18 בשעות הלילה, שהה עם שותפו לחדר בבית המחסה, ווצ'סלב פדקין ז"ל, והם שוחחו ושתו אלכוהול. במהלך שיחתם, החליט הנאשם להביא למותו של סלבה, נטל לידיו גרזן והיכה בראשו עם הגרזן מספר פעמים. כתוצאה ממכות הגרזן מצא סלבה את מותו באופן מיידי.

 

למחרת, במטרה להסוות את ביצוע הרצח, עטף הנאשם את גופתו של סלבה בשקיות והחביאה מתחת למיטתו. בימים שלאחר מכן פעל על מנת למנוע את גילוי גופתו של סלבה – כאשר נשאל לפשר הריח שעולה מחדרו השיב כי יש עכבר מת בקיר הגבס, וכן לשאלות בנוגע למיקומו של סלבה ענה כי זה עזב את בית המחסה לצורך ניתוח.

ב- 02.08.18 בשעות הצהריים יצא הנאשם מחדרו בעודו נושא את הגרזן בשקית והבחין כי אבי ואנונו ז"ל, מנהל בית המחסה, יושב לבד במשרדו. הנאשם נכנס למשרד, הניף את הגרזן והיכה באבי בחוזקה מספר פעמים בראשו מה שהביא למותו המיידי. זמן קצר לאחר מכן, הגיעה עובדת נוספת של המקום וניסתה לפתוח את דלת המשרד שהייתה סגורה מבפנים בוו.

[blog_news title="קראו גם:" style="" count="3" category="מגדלור-המושבות" category_multi="" excerpt="2" link="" link_title=""]

בשלב זה, פתח הנאשם את וו הדלת מבפנים והעובדת נכנסה למתחם המשרדים, שם הבחינה בגופתו המדממת של אבי. בתגובה צרחה: "רצחו את אבי". מיד לאחר מכן הגיח לעברה הנאשם מתוך מתחם המשרדים כשהוא מחזיק את הגרזן בידיו. הנאשם הניף את הגרזן לכיוונה וניסה להכות בה מספר פעמים. באותו זמן נכנס לחדר עובד נוסף במקום שתפס את הגרזן בידיו, הורה לעובדת לברוח ונאבק בנאשם.

בבקשת המעצר כתבה עוה"ד שוהם-עידן: "מסוכנותו של המשיב גבוהה בצורה קיצונית, מובהקת וברורה…. המשיב רצח, באכזריות שאין כמותה, שני אנשים שונים, בהפרש של כשבוע. תחילה, רצח את שותפו לחדר במכות גרזן בראשו, החביא את גופתו משך שבוע ימים תוך שהוא פועל להסוות האירוע. שבוע לאחר מכן, רצח המשיב את מנהל בית המחסה, במכות גרזן בראשו, ואף ניסה לחבול באמצעות הגרזן בעובדת נוספת אשר כל חטאה במציאת גופת המנוח.

"מסוכנותו הגבוהה של המשיב נלמדת גם מנסיבות ביצוע העבירות, שעה שהמשיב  פעל ללא מורא, בשעות היום והערב בעוד צוות בית המחסה נמצא במקום. המשיב הכין את כלי הרצח  מבעוד מועד וחיכה לשעת כושר שבה יוכל להוציא פועל את תכניתו…".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="4" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>