מלון דן קיסריה נסגר לשיפוצים נרחבים; יפתח בעוד מספר חודשיםמלון דן קיסריה נסגר בימים האחרונים לטובת שיפוץ נרחב. כך מפרסם העיתון "גלובס" השבוע.

על פי הכתבה של מיכל רז חיימוביץ', סגירת המלון תארך שבעה חודשים והוא צפוי להיפתח מחדש רק באפריל 2019.

מלון דן קיסריה. צילום: מגדלור ניוז

מדובר במהלך שיפוץ נרחב שיעברו למעלה מ-110 חדי המלון וכן ישופץ לובי הכניסה, חדר האוכל, כלל האולמות, חדרי הכושר והמועדונית.

[blog_news title="קראו גם:" style="" count="3" category="מגדלור-המושבות" category_multi="" excerpt="2" link="" link_title=""]

 

במלון כ-60 דונם של גנים ושטחים ציבוריים, מגרשי ספורט וספא, והוא מציע לאורחיו מגרשי כדורגל, כדורסל וטניס, בריכת שחייה המותאמת למבוגרים ולילדים, מסלול מיני גולף ומועדון לילדים ועוד. במלון מתקיימים גם לא אחת כנסים ומפגשים גדולים. הוא הוקם על ידי הברון רוטשילד ונרכש על ידי רשת מלונות דן ב-1971.

בגלובס מזכירים כי "ב-1989 נסגר המלון לשיפוצים בעקבות שריפה שפרצה באגפו הדרומי, ולאחר מספר חודשים דן קיסריה נפתח מחדש לקראת פסח 1990. למעשה, מאז המלון לא שופץ באופן מסיבי".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title="עוד חדשות" style="" count="4" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

אחרי בעיות שפכים מזהמים שמוזרמים לנחל נרבתא שליד חריש ופרדס חנה – מסתמן פתרון

בעקבות תלונות של תושבי חריש ופרדס חנה פנה פורום התושבים האזורי להגנת הסביבה שרון כרמל לשרה להגנת הסביבה, אך לא זכה למענה * בשל כך, נפתחה תלונה בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה * כעת מסתמן פתרון

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן