כתב אישום נגד שני צעירים: הרגו צעיר אחר ביריות אקדח מטווח קצר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כתב אישום נגד שני צעירים: הרגו צעיר אחר ביריות אקדח מטווח קצר

-

מגדלור-פיד ♋

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מאור כהנא בן 23 ואריאל ורדיניאן בן 28 תושבי קריית ביאליק בגין רצח מאור בן חיים בחודש שעבר בקרית ים.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו”ד שלי זאב- ברזילי עולה כי בחילת חודש שעבר, קשרו הנאשמים קשר לרצוח את מאור בן חיים ולשם כך הצטיידו באקדח.

 

ביום  1.8.18, בסמוך לשעה 19:10, הגיעו הנאשמים  לכביש הסמוך למסעדת “חוף ימית” בקרית ים, שם ישב המנוח עם שני חבריו, על אופנוע, עם קסדות על ראשיהם, כאריאל  נוהג ומאור  יושב מאחור מצוייד באקדח, טעון בכדורים.

בית המשפט חיפה. צילום: צוות חדשות מגדלור

אריאל  עצר את האופנוע  ומאור  ירד ממנו וחצה את החניון הצמוד למסעדה, והתקדם לעבר המסעדה, כשקסדה על ראשו וכשהוא מצוייד באקדח הטעון, מוסתר מתחת לבגדיו. המנוח וחבריו, אשר הבחינו בדמות מתקרבת לעברם עם קסדה על הראש, נעמדו.

מאור  התקרב לעבר המסעדה, ועם התקרבו לאזור השולחנות שבמסעדה, שלף את האקדח ופתח בריצה לכיוון השולחן לידו עמדו המנוח וחבריו. מאור  רדף אחרי המנוח, כשהאקדח השלוף בידו. במהלך ניסיונו לברוח מהנאשם, מעד המנוח ונפל ליד אחד משולחנות המסעדה.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-ניוז-חיפהנתניה” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

בעודו עומד במרחק קצר של כ-2 מ’ מהמנוח, ירה מאור  לעבר המנוח לפחות שבע יריות, בכוונה לגרום למותו, כל זאת בהמשך להחלטתם של הנאשמים  להמית את המנוח ולאחר שהחליטו לעשות כן, זאת בצוותא חדא עם אריאל . חמישה קליעים מתוך הכדורים פגעו במנוח בראש, בשכם שמאל, במותן ימין, בירך שמאל ובעכוז משמאל, וגרמו למותו.

 

מיד לאחר הירי, נמלט מאור בריצה לכיוון הכביש, שם המתין לו כל אותה העת אריאל  כשהוא על האופנוע המונע ,השניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

הנאשמים  נסעו לשמורת נחל נעמן, שם החנו את האופנוע בסמוך לסבך שיחים והסתתרו במקום. בסמוך לשעה 1:30 נעצרו הנאשמים  במקום המסתור, זאת לאחר שהספיקו להעלים את האקדח ואת החולצה שלבש מאור  בזמן הירי, ולאחר שהספיקו לשרוף חלקית, במקום המסתור, בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן