500 כרטיסים בלבד נמכרו לאוהדי הפועל חיפה עד כה למשחק מול בית"ר ירושלים

מאת: לירן טטרו, 14.9.18, 11:01


הפועל חיפה מתכוננת לבית”ר ירושלים (שני, 21:00) והבוקר (ו’) ערכה מסיבת עיתונאים עם המאמן ניר קלינגר והמגן דור מלול. עד כה נמכרו למשחק כ-2,500 כרטיסים – 2,000 מהם לאוהדי בית”ר ואילו 500 לאוהדי חיפה. להפועל חיפה יש כ-2,500 מנויים בנוסף שצפויים להגיע למשחק.

“נגד הפועל ת”א הייתה תקלה לא צפויה למרות שחששנו מהמשחק הזה”, אמר קלינגר. “כנראה שלא עשינו את הדברים הנכונים מספיק כדי להגיע מוכנים למשחק. כולנו מבינים את זה, זה לא משהו שמאפיין אותנו. אין משחק יותר נכון מאשר מול בית”ר לחזור לתלם, להיות רעים ואגרסיביים”.

המאמן התייחס למשחק ביום שני ספציפית: “אנחנו לא יודעים איך בית”ר תבוא עם השחקנים החדשים, ולכן אנחנו מסתכלים על עצמנו ואיך להיראות כמו שאנחנו יודעים כדי שתקלות כמו הפועל ת”א לא יקרו.

“היו לנו 4 שחקנים בנבחרת וזה טוב מבחינתינו. בחופשה הזאת דיברנו הרבה, וזה טוב. אני מאוד מתפעל מבן אז’ובל שמנסה לסגור פעם של חודשיים לפחות. הוא שחקן מצויין והוא ישתלב, עדיין קצת חסר לו כושר”.

לגבי המערך בו הוא עולה, אמר קלינגר: “נראה ביום שני אם נשנה. הצוות יחליט ביחד. המערך שניצח 0:5 והפסיד 0:1 זה לאו דווקא קשור למערך. זה דבר דינאמי, אנחנו משנים מערכים גם משבוע לשבוע וגם תוך כדי משחק. אנחנו קבוצת הגנה טובה ואסור לשכוח את זה. אנחנו נחליט לגבי המערך לקראת שני ובהתאם לשחקנים הכי טובים שעומדים לרשותינו”.

מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות

לגבי מתן חוזז: “אנחנו עושים את הדברים בשקט, לא מתעסקים כרגע בהעברות וזה ייסגר לכאן או לכאן, לא מתעסקים בזה כרגע”.

לפני המשחק יתקיים טקס לשמואל שיימן, מגנה של בית”ר, בו יקבל פרחים מהפועל חיפה, זאת על העונה הקודמת בה שיחק במועדון.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות