חכמים על חלשים: תושב חדרה וחבריו עקצו קשישים באמצעות אפליקציית תשלומים

לאחר חקירה סמויה, עצרו (14.2) חוקרי יחידת ההונאה במחוז ת"א שלושה חשודים בהונאה שיטתית של קשישים בני 70-95 בהיקף עשרות אלפי שקלים

חכמים על חלשים: תושב חדרה וחבריו עקצו קשישים באמצעות אפליקציית תשלומים

לאחר חקירה סמויה, עצרו (14.2) חוקרי יחידת ההונאה במחוז ת"א שלושה חשודים בהונאה שיטתית של קשישים בני 70-95 בהיקף עשרות אלפי שקלים

מגדלור-פיד ♋

מחלק ההונאה במשטרת מחוז תל אביב עצר שלושה חשודים בעוקץ קשישים באמצעות אפליקציית תשלומים ברשת.
לאחר חקירה סמויה, עצרו (14.2) חוקרי יחידת ההונאה במחוז תל אביב שלושה חשודים בהונאה שיטתית של קשישים בני 70-95 בהיקף עשרות אלפי שקלים.

החקירה נפתחה לאחר שהתקבלו בחודשיים האחרונים עשרות תלונות שנגעו לפתיחת אפליקציות תשלום רשתיות על שמם של קשישים והוצאת כספים באמצעותן.
על פי החשד, החשודים נהגו להתקשר לקשישים ולהזדהות כנציגי חברת הטלפון וטענו שישנה בעיה עם הוראת הקבע שלהם. על פי החשד, בתהליך שכנוע ותחבולה הצליחו החשודים לקבל מהקשישים את פרטי כרטיס האשראי שלהם.

עם קבלת פרטי האשראי, הפעילו החשודים את האפליקציה עם פרטיהם, כאשר הם מבקשים מהקורבן למסור להם את קוד המסרון שנשלח להם לכאורה מחברת הטלפונים, בעוד שבפועל מדובר בקוד האימות המאשר את הפעלת אפליקציית התשלום.
החשודים ניצלו את הפעלת האפליקציה מיד והחלו, על פי החשד, לרכוש מוצרים ושירותים בלמעלה מ-100 אלף שקלים.

החשודים, בן 35 מחדרה, בן 26 מת”א ובן 25 מהרצליה, נעצרו הבוקר לחקירה בחשד להונאה בכרטיס חיוב בנסיבות מחמירות, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות והתחזות לאדם אחר במטרה להונות. אתמול בבוקר הובאו החשודים לדיון בעניינם בבית המשפט השלום בתל אביב.

.

.

.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-37 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן