‘אלמוגים החזקות’ זכתה במכרז: תקים 154 דירות במחיר למשתכן באור עקיבא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

‘אלמוגים החזקות’ זכתה במכרז: תקים 154 דירות במחיר למשתכן באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋בימים האחרונים פורסמה על ידי רשות מקרקעי ישראל הודעה בדבר זכייתה של אלמוג ב.ז. בניה והשקעות בע”מ, אשר בבעלות אלמוגים החזקות, על זכייה במכרז “מחיר למשתכן” בשכונת אור ים באור עקיבא. אלמוגים צפוייה להקים 220 יחידות דיור.

• עוד באותו נושא || משרד השיכון הודיע רשמית: מחיר למשתכן באור עקיבא יוצא לדרך

על פי מה שפורסם באתר ספונסר, אלמוגים יכולה להקים על המגרש שרכשה במתחם 8 בניינים בני 5 עד 7 קומות. 154 דירות ימכרו בהתאם למחר למשתכן. החברה תשלם כ-55 מיליון ש”ח על הקרקע וכ-16 מיליון הוצאות פיתוח.

אלמוגים היא אחת מחברות הבנייה והיזמות היציבות והמבוססות ביותר במשק הישראלי, כך על פי אתר החברה. היא מתמחה בהקמת שכונות מגורים ברחבי ישראל כבר למעלה מ- 30 שנים. במרוצת השנים הקימה החברה ושיווקה למעלה מ- 3,000 יחידות דיור מקרית שמונה ועד אילת ועשרות אלפי מ”ר של נכסים מניבים.

באתר נכתב: “כל פרויקט מכוון לקהל יעד מוגדר והקונספט התכנוני שלו מתחשב בצרכים המיוחדים של אותו קהל. בימים אלו אלמוגים מעורבת בבנייתן של כ- 1,000 יחידות דיור נוספות בשלבי פיתוח שונים ברחבי הארץ.  בזכות העוצמה, הניסיון והיקף הפעילות שלה שומרת אלמוגים, על סטנדרטים גבוהים לאורך שנים כאשר מקור גאוותה הוא”.

לפני כשבוע הודיע משרד הבינוי והשיכון באופן רשמי כי מנהל מקרקעי ישראל הכשיר קרקע לבניית 1,250 יחידות דיור במכרז מחיר למשתכן באור עקיבא בשכונת “אור ים”. המכרז משלב שטחי מסחר ומגורים, ובו שווקו 5 מתחמים והוגשו לו 12 הצעות. שטח ממוצע דירתי במכרז הוא 108 מ”ר. מחירי הדירות במתחם  מבטאים הנחה של 25% ממחיר דירה ממוצעת בשוק.

על פי הפרסום הרישמי, מחיר דירה בשטח 85 מ”ר הכוללת מחסן, חניה ומרפסת יעלה החל מ-823,640 ש”ח. מחיר דירה בשטח  109 מ”ר הכוללת מחסן, חניה ומרפסת  יעלה החל מ-955,072 ש”ח. מחיר דירה בשטח 129 מ”ר הכוללת מחסן, חניה ומרפסת יעלה החל מ-1,130,310.

197890cookie-check‘אלמוגים החזקות’ זכתה במכרז: תקים 154 דירות במחיר למשתכן באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן