נתקעה בבוץ: אשדוד ניצחה את הפועל חיפה במשחק רווי בזבוזי זמן (צפו בתמונות)

מאת: לירן טטרו, 9.2.19, 17:53


זה לא היה הערב של הפועל חיפה. מחצית ראשונה חלשה, מחצית שנייה מעט טובה יותר אבל הרבה הקרבה של מ.ס.אשדוד ונגיחה אחת – החזירו את הצבע ללחיים של הקבוצה הדרומית. וחיפה? ביכולת כמו היום היא צריכה להמשיך להשתפר אם היא רוצה להשיג את הכרטיס לפליאוף העליון. 

את שער הניצחון כבש גל צרויה בדקה ה-63. שטקוס עוד הדף מספר מצבים קורצים לאשדוד ואילו שוער אשדוד רועי משפתי, תפס יום ענק והציל את קבוצתו מספיגות. 

נקודות למחשבה

המחצית הראשונה – אחת הרעות של הקבוצה בחודשיים האחרונים. אשדוד הגיעה מוכנה יותר, סגרה היטב מאחורה וניסתה לעקוץ במתפרצות. חיפה לעומת זאת הייתה שבלונית ובעיקר מבולגנת, לא מדויקת כאשר רוב הכדורים שלה אובדים אחרי 2 מסירות. מאמן חיפה שרון מימר עמד רוב המחצית והוא ידע למה. הוא לא היה מרוצה וכך גם הקהל ששרק בוז צורם עם הירידה להפסקה.


2 חילופים עם פתיחת המחצית השנייה – מימר לא מרבה לעשות חילופים מהירים ולרוב עושה אותם אחרי הדקה ה-70. המחצית הראשונה הערב הייתה אפילו בשבילו ולראשונה העונה עשה שני שינויים עם תחילת החצי השני כשעידן שמש וגיא חדידה נכנסו במקום זמיר ואז’ובל, שהיה חלש במיוחד בחצי הראשון (כמו גם מלול, מטרבסקי וגינסארי).


משחק האגפים – האגפים של חיפה היו היום מאוד פעילים. אלה מה? מלול תפס יום חלש ודווקא עליו שיחקו לפחות 60 דקות. זה גרם להמון איבודי כדור מיותרים של השחקן שאוהב לסבסב עם הכדור אבל לרוב לא מצליח להוציא מסירה שוברת שיוויון. דווקא פעמים רבות כשהאגף השמאלי היה פנוי – הוא לא שותף, על אף שמצבים טובים מאוד הגיעו משון גולדברג ושותפיו לאגף.

כרטיסים בחינם, חברים – הפועל חיפה יצאה השבוע במבצע מרנין: כל מנוי יכול לקבל כרטיס נוסף מתנה. התוצאה: עוד לפחות 400-500 אוהדים שהגיעו ליציע המזרחי. החלק התחתון של היציע היה מלא יותר והחלק העליון של היציע היה עם הרבה יותר אוהדים. סביר להניח שאם השעה הייתה 19:00, אחרי יציאת השבת, גם כל שומרי המסורת היו יכולים להגיע והחגיגה הייתה קצת גדולה יותר. כן ירבו