מנסה להרדים? בלבול: "הפועל חיפה היא קבוצת פלייאוף עליון"

מאת: לירן טטרו, 21.2.19, 11:50“הפועל חיפה היא קבוצה חזקה, קבוצת פלייאוף עליון, ואנחנו נגיע מוכנים”, אמר הבוקר מרקו בלבול במסיבת עיתונאים של מכבי חיפה לקראת הדרבי החיפאי שיתקיים ביום שני הקרוב (21:00).

בהפועל חיפה יודעים כי על אף החיסורים המשמעותיים של מכבי במשחק הקרוב, משחק קל זה לא יהיה. בשורות הירוקים ייעדרו ארנסט מאבוקה וגיא חיימוב המוצהבים וכן סינטיהו סולליך שגמר את העונה. שאלת פתיחת מקסים פלקושצ’נקו בהרכב הפותח – טרם ברורה אך ייתכן מאוד כי ימשיך לפתוח בהרכב מול קבוצתו לשעבר.


בהפועל חיפה הודיעו אתמול כי 4,000 אדומים הבטיחו את מקומם בדרבי. מדובר על כ-2,700 מנויים. בכל מקרה, המספר ממשיך לעלות ובקבוצה מקווה ל-6,000 אוהדים שיגיעו לדרבי החשוב. מכבי חיפה צפוי להביא כ-17,000 אוהדים למשחק.

גילי ורמוט, אחד מקפטני הקבוצה, מלווה במהלך העונה את שחקן קבוצת נערים ב’, בנימין דמטאו, כחלק מפרויקט של מגן הכבוד במסגרתו משמשים הקפטנים של הקבוצות כמנטורים של שחקנים במחלקת הנוער.


ורמוט פגש את דמטאו לראשונה בטקס שנערך בקיץ בבית הנשיא לרגל פתיחת העונה. השבוע נפגש שוב ורמוט עם דמטאו ושוחח איתו על התקדמותו המקצועית ועל חייו האישיים, שמע ממנו על שאיפותיו לעתיד וגם חילק מספר טיפים מקצועיים ומנטאלים. בפגישה נכחו שלומית בגדדי מאמנת הקבוצה ומנהל הקבוצה דודי גוזלן.