ביבי נתניהו יגיע לפרדס חנה-כרכור; יואב קעטבי: “נראה שיש מועמדים שנאבקים רק על הכיסא”

ביבי נתניהו יגיע לפרדס חנה-כרכור; יואב קעטבי: “נראה שיש מועמדים שנאבקים רק על הכיסא”

-

מגדלור-פיד ♋ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, יהיה אורחו של המועמד לראשות המועצה בפרדס חנה כרכור- יואב קעטבי ביום רביעי הקרוב במושבה. המפגש יהיה בבית המשפחה ויהיה סגור לקהל הרחב עקב אופי הביקור, כאשר מי שכן רוצה להגיע חייב להירשם מראש. נתניהו צפוי לבקר באותו היום במטות נוספים פה באיזור בניהם באור עקיבא השכנה אצל יעקב אדרי.

ביבי נתניהו. צילום ארכיון: דוברות המועצה בנימינה גבעת עדה

ובינתיים, במטה של קעטבי ציינו לשלילה את “המאבקים בין המועמדים האחרים לראשות המועצה”.

“לפני כחצי שנה לערך יצאו לדרך ברוב חלקי הארץ מערכות הבחירות וכך גם בפרדס חנה כרכור”, אמרו במטה. “אט אט החלה מערכת הבחירות לצבור תאוצה ביישוב ואיתה גם תככים ועימותים בין מועמדים שונים לראשות המועצה.

 

“במטה של קעטבי צופים בשבועות האחרונים מהצד במאבקים בין המועמדים האחרים שחלקם אף עתידים להגיע לערכאות משפטיות וציינו כי עושה רושם שישנם מועמדים שנאבקים רק על הכיסא ושוכחים כי המטרה האמיתית והסופית היא להיבחר לתפקיד כדי לשרת את הציבור”.


 

תושב ופעיל במטה של קעטבי אמר השבוע: “אל לנו לשכוח כי יום אחרי הבחירות אנחנו אמורים לשתף פעולה בדרך כזאת או אחרת לטובת היישוב ותושביו. יואב ודורון קדמיאל שמו להם למטרה לנהל קמפיין נקי ופוזיטיבי ולמרות שבמהלך הדרך הושחתו לנו שלטים במוקדים ברחבי העיר והופצו שמועות לא מבוססות שנועדו לפגוע, הם מתעקשים להמשיך בדרך החיובית שבחרו עד לניצחון בבחירות שיתקיימו בסוף החודש הקרוב”.

כזכור, לפני מספר שבועות הושחתו ונטלשו שלטי בחירות של קעטבי ברחבי המושבה. המועמד ביקש מפעיליו להבליג ולא לבצע פעולות נגד בנושא.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן