|מוקד החדשות 15.10| פועל אחד נפצע בחיפה, פועל אחר נהרג ליד נתניה

|מוקד החדשות 15.10| פועל אחד נפצע בחיפה, פועל אחר נהרג ליד נתניה

-

מגדלור-פיד ♋ 

כל החדשות ועדכוני היום במקום אחד בידיעה מתעדכנת

 

 


10:30: בשעה 09:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על פועל שנפל ככל הנראה מגובה של כ- 6 מטר במהלך עבודה על גג בדרך חטיבת גולני בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלת גב.


10:01: הבוקר (15.10) הוגשה בבית משפט השלום בחדרה הצהרת תובע בחשד לרצח מוחמד מחאמיד מתאריך 16.9.18. על פי החשד, בתאריך הנ”ל הגיעו המנוח וחברו לבית ספר בעיר וביקשו להישאר שם. שומר בית הספר התנגד לשהייתם במקום ודרש מהם לצאת. לאחר דין ודברים ביניהם, הגיעו בניו של השומר והחלו להתווכח עם המנוח וחברו.  על פי החשד, במהלך הויכוח, שלף החשוד, תושב העיר בן 24 סכין ודקר למוות את המנוח.


9:14: בשעה 08:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פועל שנפגע מטרקטור באתר עבודה באבן יהודה. חובשים ופראמדיקים של מד”א טיפלו וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 50.


6:12: החשד לרצח בנתניה: סמוך לשעה 21:00 אמש התקבלה שיחה למוקד 100 משוטר שדיווח כי ירה באשתו בביתם ברחוב נחום בנתניה. [ראו גם: |מוקד החדשות 14.10| חשד לרצח נוסף בנתניה: שוטר ירה למוות באישתו]

שוטרים שהגיעו לזירה הבחינו באישה ירויה ועצרו את החשוד במקום. גורמי רפואה שהוזעקו אל הדירה קבעו את מותה של האישה. בדירה היו באותה עת שלושת ילדיהם של בני הזוג (6,7 ותינוק בן חודשיים). בימ”ש הוציא צו איסור פרסום על כל פרט מפרטי החקירה וכל פרט העלול לזהות את החשודים, תוקף הצו עד 21/10/18 והוא מועבר לעדכונכם ולעדכון המערכות. חקירת האירוע הועברה למחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש).


מזג האוויר: מזג האוויר להיום (שני) צפוי להיות מעונן חלקית עם ירידה קלה בטמפרטורות. בשעות הבוקר ייתכנו טפטופים לאורך מישור החוף. בשעות הלילה ייתכן טפטוף לאורך מישור החוף. (וואלה)

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן