שוהה בלתי חוקי נתפס בזכרון יעקב לאחר שנמלט מהשיטור; חשד כי הפיץ סמיםבמבצע של השיטור הקהילתי במושבה בסיוע של סיירת הביטחון של המועצה המקומית נתפס ביום שני האחרון שוהה בלתי חוקי ועל גופו נמצא חומר החשוד כסם.

ביום שני (15.8), מתנדבי משטרה והשוטר הקהילתי במושבה יניב גטר, יחד עם סיירת הביטחון ומחלקת הפיקוח של המועצה המקומית זכרון יעקב יצאו למבצע נוסף לאיתור שב"חים במושבה. במהלך הסיור, גם הפעם אותר באתר בנייה במושבה חשוד אשר ניסה לברוח בעת שזיהה את רכבי הסיור והשוטרים.

לאחר מרדף רגלי, נתפס השב"ח ובעת החיפוש הגופני שבוצע עליו נמצא חומר החשוד כסם. השב״ח, גבר בשנות העשרים לחייו, תושב יהודה ושומרון, הועבר להמשך טיפול במשטרת זכרון יעקב. דרך הגעתו למושבה ומעסיקיו נמצאים כרגע בחקירת משטרה.

תפיסת חשוד בזכרון יעקב על ידי השיטור היישובי – צילום- דוברות המועצה

במועצה אמרו כי "המבצע עצמו הינו חלק מתוכנית עבודה הכוללת שיתוף פעולה בין השיטור הקהילתי ומחלקת הביטחון של המועצה המקומית, שיתוף פעולה אשר החל עם הקמת מערך אבטחת הישוב".

"חלום שהתגשם": הכירו את מוזיאון הלגו הקהילתי בפרדס חנה-כרכור

אורלי אקרון, תושבת פרדס חנה-כרכור וחובבת מושבעת של לגו, החלה לבנות להנאתה עד שהקימה מיזם קסום על טהרת הלגו בשם 'הקובייה הקסומה' | עם שלל פעילויות ואלפי חברים בדף הפייסבוק, היא מספרת על הסטים הייחודיים מרחבי אירופה, התרומות המרגשות למפונים וגם על האור הגדול שמפיץ הלגו בימים חשוכים של מלחמה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן