פרדס חנה-כרכור: סגנית מנהלת בית ספר “ישורון” זכתה באות הנשיא לחינוך

פרדס חנה-כרכור: סגנית מנהלת בית ספר “ישורון” זכתה באות הנשיא לחינוך

-

מגדלור-פיד ♋ביום רביעי האחרון, 25.4.18, הוענק לסגנית מנהלת בית הספר  “ישורון” בפרדס חנה כרכור, איריס וזאן, בטקס חגיגי בבית הנשיא בירושלים אות הנשיא להצטיינות בתחום החינוך. אות הנשיא  מוענק השנה לראשונה ל-70 מורים מצטיינים ו-70 תלמידים מצטיינים מכל הארץ, לציון שנת ה- 70 למדינת ישראל.

וזאן קבלה את אות ההצטיינות בטקס  מידי מנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב ומנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל.

וזאן, הינה אשת חינוך וותיקה ומוערכת בישוב 33 שנה במערכת החינוך מתוכן כ-15 שנים סגנית מנהלת בית הספר “ישורון”. רכזת פדגוגית , מרכזת תחומי מתמטיקה ושפה, בונה תכניות לימודים חדשניות. וזאן בעלת 2 תארים אקדמיים בחינוך ובמנהל חינוכי (סיימה בהצטיינות) והיד נטויה.

צילום: דוברות המועצה

_

וזאן מסבירה ומספרת כי את מוסר העבודה הבלתי מתפשר קיבלה בבית מהוריה ג’וליה ודוד מור יוסף ז”ל.

“ההורים שלי סללו דרך, היו אנשים ישרים אנשי צדק  ואמת” מספרת וזאן ” לא פונקתי אבל באמצעות החינוך והאמונה בי חשתי בכל העומק את האהבה שלהם כלפי ואת התחושה החשובה כי סומכים עלי”. עוד בילדות חולקת וזאן היה ברור לי ולסביבתי כי ייעודי הוא הוראה וחינוך. והמטען האישי רב הערך הזה אותו קיבלה מהוריה מלווה אותה בכל רגע בעשייתה החינוכית. גם תלמידיה מציינים בשבחה כי היא אינה מוותרת עליהם , מראה להם את ערכם, תחושות אלו כחוט השני שזורות לאורך שנותיה. וזאן אף עושה שימוש ייחודי בכתיבה ככלי תרפויטי ולימודי. התלמידים מתמקדים בלמידה באמצעות כתיבת סיפורים הלקוחים מחייהם האישיים. דרך הכתיבה לומדים ומשפרים את יסודות הלשון והתחביר ומגלים את כוחם המרפא של הכתיבה ושל המילים- באמצעות כתיבת סיפורים, קריאתם וחשיפתם לאחרים. עוצמת אמונתה של וזאן בייעודה ובתלמידיה בולטת ומדגישה את הסיבות בגינן קיבלה את הפרס – “התלמידים שלי יקרים לי, הם משמחים אותי ולא מאכזבים אותי. הם משקפים עבורי יום יום אמת מזוקקת שאין שניה לה ואין נחת ותגמול טובים מאלו. אני חבה להם את הזכייה! “

במועצה, במערכת החינוך וברחבי הישוב הרעיפו על וזאן המצטיינת מחמאות רבות המתייחסות לכישוריה ולמסירותה לשליחות החינוכית.

מנהלת אגף החינוך, אילנה זגול, במועצה מסרה בשם הרשות והעומד בראשה כי “איריס הגיעה להישג זה בזכות איכויותיה האישיות והמקצועיות, חתירה מתמדת למצויינות, עשייה ערכית ולימודית פורצת דרך ואימוץ גישות מאתגרות בטיפול בפרט. אנו מוקירים את הישגה הנכבד ומאחלים לה המשך בעשייתה המבורכת  מתוך שליחות ואמונה”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן