|בחירות בפח”כ| שבוע עמוס לסיעת הליכוד בפרדס חנה-כרכור: ביקור של נתניהו וסיור עם עמידר ב”דרך למרחב”

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|בחירות בפח”כ| שבוע עמוס לסיעת הליכוד בפרדס חנה-כרכור: ביקור של נתניהו וסיור עם עמידר ב”דרך למרחב”

-

מגדלור-פיד ♋שבוע עמוס במיוחד לסיעת הליכוד בפרדס חנה-כרכור ולמועמד לראשות המועצה  יואב קעטבי: שלושה ימים בלבד אחרי בוקר שר השיכון והבינוי יואב גלנט בפרדס חנה כרכור (סייר ב”בדרך למרחב”, שכונת קנדי, רחוב המיסדים והאחוזה הירוקה), הגיעו השבוע ראשי חברת “עמידר” לסיור עבודה ראשון לקידום הדירות ב”בדרך למרחב”.

פגישת עבודה ראשונה שכללה סיור שטח עם ראשי חברת “עמידר” התקיימה בשכונת בדרך למרחב בפרדס חנה-כרכור אותה זימן וקידם המתמודד לראשות המועצה יואב קעטבי. כזכור, ביום שישי האחרון ביקר בשכונה שר הבינוי והשיכון יואב גלנט ולמד על ההזנחה הקיימת בשכונה. בסיום הביקור הבטיח השר גלנט כי יקדם פגישה ראשונה בנושא עם ראשי חברת “עמידר” כדי להביא לישוב את התכנית “שיקום שכונות” ואכן, שלושה ימים בלבד אחרי הבטחתו התקיימה הפגישה הראשונה.

 צילום: דר סילקו

בביקור השתתפו, סמנכ”ל עמידר יוסי אבוטבול, ראש מטה עמידר דוד דוידאן וסגן מנהל המחוז ארז וינקור אשר התרשמו מן הבעיות החמורות שהציגו בניהם תושבי השכונה. הדיירים הלינו על כך כי מצב הבניינים רעוע ביותר וכי ישנה הזנחה מתמשכת של בעיות תחזוקה וכי הדבר דורש פעולה מיידית ומקיפה החל משיפוץ הבניין וכלה בהצפת מי ביוב וזוהמה בכניסה לבתים. ניכר כי הדיירים איבדו מזמן את האמון ברשות המקומית שתפתור את הבעיה ואף טענו כי פנו אינספור פעמים לראש המועצה המכהן, אלדד בר כוכבא, אך ללא הואיל.

סמנכ”ל עמידר אבוטבול שמע את דברי קעטבי ותלונות התושבים ואמר: “בהתאם לחוק ‘שיפוץ בתים ואחזקתם’ ניתן לבצע פרויקט ‘שיקום שכונות’ באמצעות שני פתרונות מרכזיים. במידה ורוצים לבצע הליך של שיפוץ, חברת עמידר משלמת את מלוא חלקה בעלות השיפוץ  ובמקביל על המועצה לשאת בחלק השני באמצעות כספי ארנונה או הלוואה שתיקח כמו שעשינו בערים אחרות לדוגמא אור עקיבא, קריית מלאכי, אילת ועוד. הקושי המרכזי במקרה הנדון הוא שמעולם לא קיבלנו בקשה מן הרשות המקומית להקצות תקציב לטובת העניין. יש כסף, רק צריך לבקש אותו” אמר אבוטבול והוסיף: “את הפתרונות האפשריים יהיה ניתן ליישם רק לאחר הבחירות המוניציפליות, בהנחה שראש המועצה הנבחר ירצה לשתף פעולה”. סגן מנהל המחוז ארז וינקור הוסיף: “צריך להכין פרוטוקול והצעות מחיר מקבלנים ואנחנו נשלם על השיפוץ, דירות עמידר ימומנו על ידינו”.

נציגת ועד השכונה תמי כחלון אמרה: “מרגש אותי לראות איך יואב קעטבי הבטיח שיעשה את כל המאמצים על מנת להסב את תשומת לב הממשלה למצוקות התושבים בפרדס חנה כרכור וכך היה. מרגע הביקור של השר גלנט במקום נראה שסופסוף יש לנו אוזן קשבת ויד מושתת לעזרה. תודה ליוסי, דוד וארז שאיתם אנחנו נמשיך להיות בקשר”. במטה יואב קעטבי סיכמו ואמרו: “יואב ימשיך לעמוד בקשר עם משרד הבינוי והשיכון למען התושבים ולסייע ככל יכולתו בנושא זה ובנושאים אחרים”.

ובסוף השבוע שעבר ביקר ראש הממשלה בנימין נתניהו בביתו של קעטבי. משמעות הביקור היא הבעת תמיכה ומתן רוח גבית לקעטבי מועמד הליכוד לראשות מועצת פרדס חנה-כרכור.

נתניהו, הנמצא בקשרי ידידות קרובים עם קעטבי כבר למעלה משני עשורים פרגן לחברו ואמר: “יש כאן בפרדס חנה כרכור קרקע מוצקה וצריך מישהו שיעדור את הגומה וישקה את העץ כדי שהעץ יצמח ויהפוך לעץ חסון, והאיש הוא יואב. יואב יודע לעשות את העבודה ואני אומר את זה מתוך אמונה. נער הייתי ועדיין לא זקנתי אבל אני יודע להבחין מנהיגים שיודעים ויכולים להנהיג ולהזניק את היישובים שלהם ויואב הוא אחד כזה, במה שהוא מביא איתו וגם ברשימה שלו אותיות ח”ל, הוא יוביל את היישוב קדימה בעזרתכם”.

205410cookie-check|בחירות בפח”כ| שבוע עמוס לסיעת הליכוד בפרדס חנה-כרכור: ביקור של נתניהו וסיור עם עמידר ב”דרך למרחב”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

רוצים להגיב? רדו מעט בהמשך הדף...

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

נוסעים בפראות ועושים “חראקות” בחניון: נהג מונית וגבר נוסף נעצרו בעקבות סרטון ברשת [וידאו]

בעקבות סרטונים שהופצו בסוף השבוע ברשת, בהם תועדו נהגים כשהם נוסעים בצורה מסוכנת בחניון בראשון לציון, פתחה המשטרה בחקירה במהלכה איתרו שוטרי התנועה של תחנת ראשל”צ ובוחני התנועה של מרחב שפלה, שני נהגים ובעלת רכב מעורב

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן