Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

הורים בגן “שיטה” לחינוך מיוחד בפרדס חנה-כרכור: “הגן מוזנח ולא מותאם לצרכי הילדים”

הורים בגן “שיטה” לחינוך מיוחד בפרדס חנה-כרכור: “הגן מוזנח ולא מותאם לצרכי הילדים”מה קורה בגן “שיטה” בפרדס חנה-כרכור? הורים לילדים בגן פנו אל “מגדלור ניוז” וציינו כי מזה תקופה שהם מנסים להביא לשיפור התנאים בגן – ללא הצלחה.

על פי ההורים, ישנם מספר ליקויים גדול בגן שלא זכו למענה ממחלקת החינוך על אף פניות למנהלת המחלקה אילנה זגול וכן למפקחת חינוך מיוחד אזורי.

גן ילדים שיטה בפרדס חנה. “הכל מלא בחול”. צילום: באדיבות ההורים

ההורים טוענים כי מדובר בגן ישן מאוד שעמוס בחול. “בחול יש צואת חתולים ולכלוכים וחלק מילדי הגן רגישים וסובלים מאסטמת העור”, מספרת אמא לילד בגן. “בגנים דומים בהמשך הרחוב טפלו בגן והשאירו ארגז חול אחד קטן והחליפו את יתר החול לדשא סינטטי”.

האם מוסיפה: “הגן הוא גן חינוך מיוחד, כאשר רוב הגן הינו חולי. מבחינה מוטורית לא ניתן לרכב על אופניים לצורך האימון המוטורי של הילדים.

“המתקנים בגן ישנים מאוד. הותקנה נדנדה אחת לפני שנתיים. אמרו לנו כמה פעמים שכביכול הותקנו ‘מתקנים חדשים’ כשבעצם רק מתקן אחד הובא והגישה אליו לא אפשרית אם רוצים להגיע עם בימבה או אופניים”.

ההורים טוענים כי בנוסף לך, הגן ישן ומתקלף ויושב על מערכת ביוב שבגשמים מוצפת. “המועצה נאלצת לשים תלאי על תלאי בעניין. בחורף ישנם ריחות לא נעימים בגן.

כמו כן, הגן יושב על כביש עפר שמעבר לזה שלא סוללים כביש ביקשו ההורים בד יוטה לכסות שלא יעוף חול ואבק על ילדי הגן בזמן שהם משחקים בחצר ונענו לדבריהם בשלילה.

עוד נושא אשר מטריד את מנוחתם הוא נושא הסייעות. “בגן יש 13 ילדים עם מורכבויות שונות. בשנה שעברה היו בגן סייעת גננת בת שירות וסייעת תגבור .השנה אמרו שההקצאה הסתיימה. בגן יש ילדים שעוברים תהליך גמילה וצריך ללוותם לשירותים. מה שמשאיר סייעת 1 עם 12 ילדים שזה לא הגיוני.

“כשבקשנו לקבל בת שירות/סייעת תגבור נענינו בשלילה כיון שהוקצו לפי הצורך. אנחנו לא מוכנים שיחסכו במה שמגיע לילדינו”, מסכמים ההורים.

מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור נמסר: “נציגי הרשות בהם מנהלת אגף החינוך ומנהל מחלקת גני ילדים מצויים בקשר עם הורי ילדי הגן כדי לספק מענה לצרכים שהועלו. הושקעו משאבים רבים בחידוש הגן שדרוגו והתאמתו לצרכי הילדים.

“לפני כשלוש שנים חצר הגן שודרגה והמתקנים הוחלפו. הותקנה הצללה מעל למתקנים והן החצר והן המתקנים עונים לדרישות התקן כנדרש. מבנה הגן נבצע והמטבח הוחלף לחדש. עוד  נדגיש כי מספר אנשי הצוות הגן עומד אף הוא בתקן.

“לצד פיקוח הרשות על תשתית הגן וניהולו, הגן מפוקח גם על ידי משרד החינוך. בהמשך למצוין , אנו עומדים לרשות ההורים והילדים ונסייע ככל האפשר במסגרת הנהלים והכלים שברשותנו”.

מה אתם חושבים?

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן