נחתם הסכם טיעון לתמאש: חודשיים עבודות שירות ומאסר על תנאי

מאת: הפועל חיפה לייב, 14.5.19, 12:44

הישג גדול לשחקן הפועל חיפה, גבריאל תמאש. בצהריים (14.5) חתם תאמאש עסקת טיעון מקלה מאוד וכך נסגר התיק בעניינו, הודות לעבודה מאומצת של עורכי הדין איתן סטולר ותומר נגולה שפעלו לסיים את הפרשה במהרה ועל הצד הטוב ביותר.

השחקן התחמק ממאסר בפועל וקיבל חודשיים עבודות שירות. עו”ד איתן סטולר: “הצלחנו היום לסיים את התיק המורכב של גבריאל תאמאש על הצד הטוב ביותר עבורו. תאמאש יצא עם מינימום ענישה ואנו מקווים שימשיך לשחק ולנצח”.

בעסקת הטיעון שנחתמה היום בבית המשפט בפתח תקוה בין תמאש ועורכי דינו לתביעה באישור השופט טל פרי היום נקבע כי שחקן הפועל חיפה גבריאל תאמאש יבצע חודשיים עבודות שירות, 4 שנות שלילה בנהיגה בישראל, קנס כספי ומאסר על תנאי.

ההסכם שאושר היום הוצע ע”י עורכי הדין של תאמאש שהגיעו לעסקה הנוחה ביותר עבורו אודות לעבודה מאומצת מול התביעה.

עו”ד איתן סטולר: “הצלחנו היום לסיים את התיק המורכב של גבריאל תאמאש על הצד הטוב ביותר עבורו. עבדתי במשך תקופה ארוכה יחד עם חברי עורך הדין תומר נגולה על התיק, ורצינו לסגור אותו בהקדם בשביל שגבריאל תמאש יוכל לחזור לשחק כדורגל בראש נקי, זה הדבר החשוב ביותר עבורו. תאמאש יצא עם מינימום ענישה ואנו מקווים שימשיך לשחק ולנצח”.

ב’הפועל חיפה ניוז’ דווח לפני המשחק מול אשדוד (0:1 לאשדוד) כי גבריאל תמאש, שלא הוצב בסגל לקראת אשדוד, התאכזב מכך.

“כל מי שטען שגבי רוצה ללכת מפה – שידע שהוא מאוד מאוכזב שלא יהיה היום בסגל למשחק. לא רוצים לסכן אותו כי עדיין הוא לא בכושר משחק וגם ב 5 דקות אפשר לעשות תנועה שיכולה לעלות בפציעה קשה. לכן הוא לא נכלל בסגל כי יעדיפו להשתמש במישהו שכשיר לחלוטין במקום. אם תמאש באמת היה רוצה ללכת לא היה מתאכזב מהמצב”, דווח.