הפוסט על הכלב שננטש ברכבת בנימינה – מזעזע את האזורבמהלך כל השנה ובמיוחד בתקופת הקיץ נשמעים יותר ויותר סיפורים על נטישת חיות מחמד – ברחובות, בערים, בסמוך למכלאות הכלבים והחתולים, ליד עמותות צער בעלי חיים ותנו לחיות לחיות. אבל את הסיפור הבא, שמי שכתבה אותו טוענת שראתה במו עיניה – הרבה זמן לא נחשפנו. 

את הפוסט כתבה תושבת כרכור, שטוענת כי כלב שהגיע עם משפחה לתחנת הרכבת בבנימינה ננטש על ידם, הכלב רדף אחר הרכבת – אך הוא נותר שם לבדו, ללא מזון או מים וללא בעלים חדשים שיקחו אותו לחיקם.

"לאנשים שלא מצאו סידור לכלב לכבוד הנסיעה לתורכיה (יעד בדוי)", כתבה בפוסט, "ולא בא להם טוב אלף שקל פנסיון ולפיכך לקחו את הכלב הזקן שלהם לרכבת, ירדו איתו בתחנת בנימינה, השאירו אותו שם – בשמש הקופחת, ועלו מהר בחזרה.

"לאנשים שעצמו את העיניים חזק כדי לא לראות את הכלב הזקן והנואש רץ אחרי הרכבת, עד שאינו יכול עוד, שוכב על הרציף נטוש ומותש. לאנשים שחזרו הביתה ואמרו לילדים שלהם "רקסי (שם בדוי) החליט שגם הוא רוצה טיול ברכבת!" רק רציתי להגיד לכם שרקסי שוכב ליד המסילה ברכבת בנימינה.

"אתם גזרתם על רקסי מוות ביסורים, כי אין מים ליד המסילה בבנימינה. כי כלבים, להבדיל מחתולים – לא יודעים לצוד, מקסימום לחפש בזבל – ופחי הזבל של היום לא מקלים על בעלי חיים נטושים. כי הפקח שיקח אותו, יהרוג אותו באקדח סיכות למוח – כי זה מה שעושים בפריפריה לכלבים נטושים.

"כי כל מה שכלב יודע ומכיר זה המשפחה שלו. כי הם בוטחים בנו בעיניים עצומות ,ונותנים לנו את מאה אחוז אהבתם ונאמנותם – לכן קוראים לזה נאמנות כלבית. הוא גדל אתכם, וחי אתכם, והוא חלק מהמשפחה שלכם כמו שאתם כל המשפחה שלו. אם לא תסעו עכשיו לתחנה בבנימינה ותקחו את רקסי הביתה – אני מקללת אתכם…

"זה מה שלימדתם את הילדים שלכם לעשות. אם מישהו מוצא בליבו לקחת הביתה כלב זקן ושבור לב, ששוכב לא רחוק מהכניסה לתחנה, רקסי עדיין שם. נ.ב. לא, לא אימצתי את רקסי. אימצתי את שלג שננטש בגיל חודש, בעודו גור יונק ואת זוזי, שננטשה בגיל חודשיים בגלל שהיתה חולה בפרוו. אני לא יכולה לאמץ את כל הכלבים. בתחנות הרכבת ברחבי הארץ ננטשים עשרות כלבים מדי קיץ בעונת החופשות".

כאמור, הפוסט זכה לתגובות רבות, ורבים זעמו על התנהגות הנטישה של חיות המחמד.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


 [fbcomments]

 

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן