היתה בדרך ללידה, וילדה בתחנת דלק בצומת אור עקיבא-בנימינה

מאת: איתי טטרו, 2.7.18, 11:07

אין ספק שזה אחד הרגעים המלחיצים - אבל הרבה בזכות הסיוע של מד"א, התינוקת נולדה בשלום והאם ובנה הרך הגיעו להמשך טיפול בהלל יפה


יום ראשון, לחץ בכבישים. השעה 08:45. מתקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על אשה שכורעת ללדת בתוך רכב, בתחנת הדלק הסמוכה לצומת בנימינה.

חובש רפואת חרום במוקד מד”א יוסף כורדי תידרך את בן המשפחה שהסיע את היולדת (בשפה הערבית) להערך לקבלת הלידה ולהשכיב את היולדת על המושב האחורי ברכב, והתינוק החל לצאת.

במקביל צוות ניידת טיפול נמרץ של מד”א בראשות הפראמדיק עומר דעייף, חובש בכיר מאיר סויסה והחובשת פלי מגיד, שהיו סמוך לכניסה לאור עקיבא הוזנקו והגיעו למקום בתוך דקות בודדות.

חובשת מד”א, פלי מגיד, עם התינוק || צילום: דוברות מד”א

“מצאנו את האשה הצעירה בתוך הרכב כשהלידה בעיצומה”, מספר הפאראמדיק עומר דעייף, “שלפנו את ערכת הלידה שבנט”ן והשלמנו את הליך הלידה ולאויר העולם הגיח תינוק חמוד שמיד החל לבכות.

“העברנו את האם הצעירה בת ה-20, תושבת ג’סר א-זרקא, שלה זו הלידה הראשונה, לניידת טיפול נמרץ ופינינו את השניים לבית החולים הלל יפה כשמצבם טוב.

“זו בהחלט לא לידה שיגרתית ולשמחתנו הכל עבר בשלום, אני מאחל לה הרבה מזל טוב ושאת הלידה הבאה תלד בחדר לידה בבית חולים”, סיכם הפראמדיק עומר.


 

תגובות

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.