אור עקיבא: התלמידים עובדים בקיץ – בבית הספר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: התלמידים עובדים בקיץ – בבית הספר

-

מגדלור-פיד ♋


בתיכון אמי”ת האופק באור עקיבא מצאו דרך מעניינת לחבר בין התלמידים לבית הספר גם בחופש הגדול. למרות שהתגבורים ובחינות הבגרות במועד ב’ באנגלית ובמתמטיקה כבר הסתיימו, עדיין ישנם תלמידים המגיעים לבית הספר – כדי לעבוד.

בהכוונתו של איציק סוגאוקר, אב הבית, התלמידים צובעים את כיתות הלימוד, משפצים את המבנים, ועובדים בגינון בחצר ביה”ס תמורת תשלום הוגן, על מנת להכין את בית הספר לשנת הלימודים הבאה.

Θ  למכירה ברימקס-אור קיסר: דירת ארבעה חדרים בקומה 12 בבנין מפואר, דירה גדולה ורחבה, נוף מהמם. מחיר מעולה. בבלעדיות ברי/מקס אור קיסר. לפרטים חייגו:0747290744 [פרסומת]

 

דניאל ניסנוב, הלומד במגמת ניהול משאבי אנוש מספר כי “אני מעדיף לעבוד בבית הספר שלי ולהשקיע בו במקום לעבוד במקום עבודה שאני לא מכיר. אכפת לי מבית הספר, וכיף לי לבוא כל בוקר לעבוד בבית הספר”. בתשובה לשאלה מה יעשה בשכר שיקבל, משיב דניאל: “אקנה אופניים וגם ציוד לימודי”.

מנהלת בית הספר, מרים שבתאי מוסיפה כי “אנו מברכים על היכולת שיש לנו לאפשר לתלמידינו לעבוד בביה”ס  בחופש הגדול תמורת שכר הוגן ובעיקר, גאים מאד בתלמידים שלנו שלוקחים חלק בשיפוץ ובהכנת בית הספר לפתיחת שנת הלימודים החדשה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

185960cookie-checkאור עקיבא: התלמידים עובדים בקיץ – בבית הספר

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן