רכב עלה באש בשכונה 13 בקיסריה, חשד כי הובער על ידי בקבוק תבערה או רימון |המוקד 16-17.11|

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 17.11.18, 11:40 [עדכון ראשון: 16,11.18, 8:40]

וגם: הנוסעים היו בהלם: "סרט פורנו מוקרן על מסך ענק ליד מרכז מסחרי" ● תאונת דרכים התרחשה במחלף אולגה לצפון ● ומעטפה עם חומר חשוד בנתניה ומה מזג האוויר בסופ"ש ותחילת השבוע |המוקד 16-17.11|כל החדשות ועדכוני סוף השבוע במקום אחד בידיעה מתעדכנת –

מקרי חירום, פלילים, אירועים, מזג אוויר, חדשות טובות, עדכונים, בילויים ומבזקים


שבת

20:29: רכב עלה באש בקיסריה: צוות של כיבוי אש נקרא הערב (מוצ”ש, 17.11) לפעול בשריפת רכב בשכונה 13 בקיסריה. על פי דיווח של עוברי אורח, נראה כאילו הרכב הוצת, אך טרם התקבל לכך אישור רישמי ממשטרת ישראל.

על פי דווחנים, “זו הפעם השנייה שנזרק רימון לאותו הבית, בזמן הפיצוץ היה בבית רק הילד, ההורים הגיעו מאוחר יותר”. על פי המידע, בעלי הרכב הינו דמות עסקית ידועה. צילום: דוברות כבאות חוף

מדוברות מחוז חוף של המשטרה נמסר כי “במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח על שריפת רכב בקיסריה. נסיבות השריפה נבדקות כעת ע”י חבלן וחוקר הזיהוי הפלילי בזירה בשל חשד להצתה והרקע לכך נחקר במסגרת חקירה שנפתחה”.


12:30: הלם ליד מרכז קניות בקריות: נוסעים שחלפו ליד מתחם מסחרי בשישי בערב, לא האמינו למראה עינהם: על מסך ענק הוקרן לא פחות מסרט פורנו לעיני כל. ככל הנראה מדובר בתקלה מביכה במיוחד אך נכון לאתמול בערב טרם הובררו נסיבות המקרה.

אנשים שחלפו במקום תיעדו את המתרחש והעלו לפייסבוק. גם אתרים מקומיים בחיפה והקריות העלו את הסרטון אך עד מהרה הסירו אותו, ככל הנראה בעקבות תלונות של גולשים.


15:37: כניסת השבת בחיפה – כניסת השבת: 16:11, יציאת השבת: 17:16, רבנו תם: 17:52.

 


12:53 מזג אוויר חורפי עם ממטרים באיזור חדרה, אור עקיבא והמושבות: גשם קל עד בינוני יירד מצפון הארץ עד צפון הנגב ובעיקר במישור החוף.
בבוקר יהיה מעונן חלקית, בשעות הצהריים הטמפרטורות ירדו. תנשב רוח דרום מערבית, מצב הים יהיה גלי. ישנה סכנת שיטפונות בנחלי המזרח.

 

ביום שבת: בבוקר ובצהריים יהיה מעונן חלקית – בהיר. תנשב רוח דרום מזרחית, הטמפרטורות יעלו ותנשב רוח משתנה . מצב הים התיכון יהיה גבה גלי ומסוכן.

צפו: נד מים צולם במהלך נסיעה בעיר אשקלון >>

תחזית לימים הבאים: ראשון(18/11): טמפ’ גבוהות מהרגיל לעונה ב-3 מעלות. שני(19/11): טמפ’ גבוהות מהרגיל לעונה ב-2 מעלות. שלישי(20/11): טמפ’ גבוהות מהרגיל לעונה ב-2 מעלות. רביעי(21/11): טמפ’ רגילות לעונה. חמישי(22/11): טמפ’ רגילות לעונה.

 


12:40: בכביש 2 מחלף אולגה לצפון התרחשה תאונת דרכים. לא נמסר לפי שעה על נפגעים.


12:23: מתחנת כיבוי אזורית נתניה נמסר כי “צוותי כיבוי וחילוץ פועלים במעטפה חשודה עם חומר אבקתי ברחוב כצנלסון בעיר,לוחמי האש ממוגנים בחליפות טיפול בחומריםמסוכנים ארזו את המעטפה עם החומר שיועבר להמשך טיפול משטרת ישראל. פרטים נוספים בהמשך במידת הצורך”.


11:10: פינוי-בינוי שז”ר: נציגי הדיירים נפגשו עם היזמים ועורכי הדין של מבצעי הפרויקט

 

 

 

 

 


8:56: תינוקת נכוותה במצב בינוני-קשה ממשקה חם באור עקיבא והובהלה לבית החולים

 

 

 

 

 

 מזג האוויר: גשם בשישי, התחממות קלה בשבת.