מכבי

חדרה: העירייה גייסה עוד 25 מיליון שקלים להקמת איצטדיון הכדורגל החדש |המוקד 22.11|

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדרה: העירייה גייסה עוד 25 מיליון שקלים להקמת איצטדיון הכדורגל החדש |המוקד 22.11|

-

מגדלור-פיד ♋כל החדשות ועדכוני היום במקום אחד בידיעה מתעדכנת –

מקרי חירום, פלילים, מזג אוויר, חדשות טובות, עדכונים ומבזקים>> רימון נזרק לעבר בית באור עקיבא, אך לא דווח לתקשורת: היום נודע כי לפני כשבועיים, נזרק רימון אל עבר בית ברחוב רמב”ם באור עקיבא. יש לציין כי לא דווח על נפגעים ונזק, והמשטרה כלל לא הוציאה עדכון בנושא, בניגוד למקרים דומים אחרים בעבר.


>> עוד 25 מיליון שקלים להקמת האצטדיון בחדרה: עיריית חדרה הצליחה לגייס ממפעל הפיס 25 מיליון שקלים לקידום הבנייה של האצטדיון העירוני בחדרה. סכום זה מצטרף לכ-13 מיליון שקלים הצפויים להתקבל בקופת העירייה מחברת “מייסדי חדרה” בעקבות המכירה של מגרש מכבי, ויותר מ-20 מיליון שקלים בגין היטלים ואגרות. הסכום הכולל של העסקה והאגרות אמור להגיע לכדי 37 מיליון שקלים, וביחד עם 25 מיליון השקלים שיתקבלו ממפעל הפיס, מגיע הסכום שבידי העירייה ליותר מ-60 מיליון שקלים.

האצטדיון מתוכנן להכיל 8,000 מקומות ישיבה עם אופציה להרחבה לכ-12,000 מקומות ישיבה. המתחם יכלול קומה תפעולית למינהלה, מתחם לשחקנים, למאמנים ולשופטים, ובו חדרי הלבשה, מקלחות, חדר רופא, וחדר ציוד; כמו כן מתחם עיתונות הכולל חדר ראיונות, עמדות צילום, חדר תקשורת ומתחם VIP מפואר; מתחם אימונים הכולל 2 מגרשי אימונים, טריבונה, שירותים, מלתחות ומזנון; מתחמי קהל, לובי גדול, מזנונים, שירותים, יציעים; מתחמי מסחר; מתחם חנייה ליותר מ-1,000 רכבים פרטיים ואוטובוסים. בסך הכל מדובר בקומפלקס שישתרע על כ-122.6 דונם, מתוכם אצטדיון על שטח של 38 דונם, מתחם אימונים על שטח של 37.7 דונם, מתחם מסחר על שטח של כ-11 דונם, ומתחם חנייה על שטח של כ-35.5 דונם. האצטדיון מתוכנן להיבנות במזרח העיר, והוא בעל חשיבות הן ברמה העירונית והן ברמה האזורית. הקמת האצטדיון תיתן מענה לצורך הקיים בעיר מזה שנים רבות למקום ראוי לקיום פעילות ספורטיבית, תרבותית וחינוכית.


>> המאבק נגד הקמת שדה התעופה בחדרה: ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן ואנשי המקצוע של עיריית חדרה, קיימו השבוע ישיבת עבודה עם מטה המאבק המשותף של עיריית חדרה ומועצה אזורית מנשה, בלשכת ראש העיר. בפגישה בה נכח גם ראש מועצה אזורית מנשה, אילן שדה, הוחלט לפנות שוב לוועדות התכנון על מנת לקבל אישור להקפאת ההליכים כפי שהובטח על ידי שר האוצר. כמו כן הוחלט להיערך לקראת הגשת עתירה לבג”צ, במידת הצורך.מזג האוויר: גשום וחורפי בכל חלקי הארץ – בתמונה: מתמודדים עם הצפות בבנימינה גבעת עדה.

מגדלור-פיד ♋                                           
לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן