חברת החשמל בשיתוף פעולה קהילתי ייחודי עם ‘שער מנשה’ [מגדלור-אנשים]

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חברת החשמל בשיתוף פעולה קהילתי ייחודי עם ‘שער מנשה’ [מגדלור-אנשים]

-

מגדלור-פיד ♋

חברת החשמל החלה בשנה האחרונה שיתוף פעולה ייחודי עם המרכז לבריאות הנפש ‘שער מנשה’, במסגרתו מארחת מטופלים במרכז המבקרים החדש, ע”ש האלוף (במיל׳) יצחק (חקה) חופי ז”ל, שבאתר תחנות הכוח אורות רבין ליד חדרה.

מרכז המבקרים החדשני שנפתח לפני כחודש לקהל הרחב, באמצעים הטכנולוגים המתקדמים, ומעניק חוויה אינטראקטיבית ורב חושית למבקרים וכולל אירוח במתקני המרכז וסיור מודרך בתחנת הכוח.

אורן הלמן, סמנכ”ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל: “מוגבלות נפשית נחשבת למוגבלות שקופה, אבל לא בעיני חברת החשמל. לחברת החשמל פרויקטים קהילתיים מגוונים שנועדו לייצר סינרגיה טבעית בין חברת החשמל, כחברה לאומית, לבין לקוחותיה והקהילה בתוכה היא פועלת.

“שיתוף הפעולה עם המרכז לבריאות הנפש ‘שער מנשה’ מרגש ומשמעותי במיוחד, היות ומהווה חלק מתהליך השיקום של המטופלים ומהשתלבותם בקהילה, ומאפשר לנו להעניק להם סיור מודרך עם ערך חינוכי, באופן שוויוני ומכבד, באמצעות חוויה טכנולוגית חד פעמית”.

פרופ’ אלכסנדר גרינשפון מנהל המרכז לבריאות הנפש ‘שער מנשה’: “הסיורים שאנו מקיימים בחברת החשמל מעשירים את המטופלים בידע מרתק וחוויתי, אך מעבר לכך, מעניקים להם יום של יציאה משגרת המחלקה הסגורה ומפגש עם אנשים. שיתוף הפעולה עם חברת החשמל מאפשר למטופלינו לחוות חוויה מיוחדת ומעשירה שמעניקה תחושת שייכות לקהילה ולחברה, קבלת האחר והשונה.היחס החיובי והאירוח המכבד של אנשי חברת חשמל במרכז המבקרים ראוי להערכה רבה.

“אנו מאמינים שפעילויות מהסוג הזה, המחברות בין הקהילה לבין המתמודדים עם מחלת נפש, תסייע בשיפור הדימוי העצמי של המתמודדים, תעצים את תחושת השייכות שלהם ותתרום לשילובם בחברה הישראלית.

אנו מעריכים את מעורבותה של חברת החשמל בעשייה קהילתית ומאמינים שתחום בריאות הנפש, שיקום מתמודדים ושילובם בקהילה, חשוב ומשמעותי עבור ארגון ערכי ומחויב לקהילה כמו חברת חשמל”.

266670cookie-checkחברת החשמל בשיתוף פעולה קהילתי ייחודי עם ‘שער מנשה’ [מגדלור-אנשים]

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה