חוזז עבר בבקרה, עשוי להשתלב כבר ביום שבת מול מכבי פ"ת

מאת: לירן טטרו, 9.11.18, 15:19 [14:36]

חוזז כבש שער במשחק אימון: "מכבי ת"א ידעה שהוא מגיע לבית חם". מנכ"ל הפועל חיפה התייחס לחוזז, שטקוס והאם יגיע עוד רכש?מתן חוזז, שעסקת השאלתו ממכבי תל אביב נחתמה אתמול, ערך אימון ראשון בצהריים (9.1) במדי מועדון כדורגל הפועל בוגארט חיפה. השחקן עבר בבקרה התקציבית ויעמוד לרשות הצוות המקצועי בשבת. מחר במסיבת עיתונאים יוצג רשמית חוזז עם החולצה מספר 45. 

הצטרפו להפועל חיפה לייב בוואטסאפ לכל העדכונים ראשונים ובזמן אמת <<

 

מתן חוזז. צילום: דוברות הפועל חיפה

“מכבי ת”א השכילה להבין שאנחנו נותנים בית חם לשחקנים שבאים אלינו”, אמר היום אורן שטרלינג, מנכ”ל הפועל חיפה על החתמת חוזז. “לראייה שחקנים שהיו אצלנו בעבר. אני מאמין שכאשר הוא ישתלב אצלנו, ומכבי לא תרצה לממש את חוזהו עונה הבאה- הוא יהיה אצלנו גם בעונה הבאה”.
בנושא הרכש, אמרו היום בהפועל חיפה כי צפויה עוד “הפתעה אחת”, משמע החתמה נוספת, אולי עדן בן בסט.

הקבוצה גברה במשחק אימון 0:5 על קבוצת הנוער. מתן חוזז שפתח בהרכב ושיחק 60 דקות כבש את הראשון במחצית הראשונה ובמחצית השניה הוסיפו בן אז’ובל שלושער ורועי שוקרני שער אחד. ניסו קפילוטו שיחק לאורך כל המשחק.

ובשישי יתארח נס זמיר בתוכנית האוהדים השולחן האדום בשעה 12:00. 

בנוגע לעניין ארנסט שטקוס אמר שטרלינג: “ארני הוא שחקן הפועל חיפה עד תום העונה. לא הייתה פנייה מבית”ר והם יודעים איפה אנחנו נמצאים. כל ההתנהלות של בית”ר ירושלים מתחילת העונה היא לא ראויה ומכבדת, גם עם קלינגר, שמתחילת העונה לא היה כתמול שלשום”.