ניצלו חייה של יולדת שילדה בלידת בית – ונזקקה לניתוח חירום 

ניצלו חייה של יולדת שילדה בלידת בית – ונזקקה לניתוח חירום 

-

מגדלור-פיד ♋לחדר מיון נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה בחדרה הגיעה השבוע באופן עצמאי אישה שדיווחה כי ילדה את ילדה השלישי בלידת בית, וכי מאז הלידה התפתחו אצלה כאבי בטן עזים ומהותיים.

• בתבליני מור וקינמון, חנות התבלינים והפיצוחים האהובה באור עקיבא, מקבלים את הקיץ עם מבחר ענק של מוצרים שיהפכו את המטבח שלכם לבריא, איכותי, טרי ומלא טעמים. (פרסומת) 

היולדת נבדקה במהירות על ידי צוות חדר מיון, אז התגלה כי היא סובלת מקרעים ברחמה. היא הובהלה לחדר ניתוח, שם בוצע ניתוח חירום מציל חיים.

אגף האימהות במרכז הרפואי הלל יפה || צילום: דוברות המרכז הרפואי

מצבה של היולדת, תושבת אזור חיפה, מוגדר יציב והיא מתאוששת בימים אלו מהניתוח. האירוע, המוגדר כחריג, דווח למשרד הבריאות. היולדת ובעלה סיפרו לצוות כי שתי הלידות הקודמות שלה הסתיימו בניתוח קיסרי.

משרד הבריאות פתח בחקירה.

פרופ’ מוטי חלק, מנהל מערך נשים ויולדות, ומומחה לטיפול נמרץ מילדותי מציין כי יש הוראות מדויקות של משרד הבריאות בנושא זה. “מי שמחליטה בכל זאת ללכת ללידת בית ולא להגיע לבית החולים, שהוא המקום המועדף ללידה, כדאי שתיצמד להוראות האלו. ההמלצה היא ללדת במוסד רפואי מסודר וכיום אנו מאפשרים ליולדת ללדת בכל דרך שתבחר, כל עוד לא נשקפת לה או לעוברה סכנה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן