ניצלו חייה של יולדת שילדה בלידת בית – ונזקקה לניתוח חירום 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ניצלו חייה של יולדת שילדה בלידת בית – ונזקקה לניתוח חירום 

-

מגדלור-פיד ♋לחדר מיון נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה בחדרה הגיעה השבוע באופן עצמאי אישה שדיווחה כי ילדה את ילדה השלישי בלידת בית, וכי מאז הלידה התפתחו אצלה כאבי בטן עזים ומהותיים.

• בתבליני מור וקינמון, חנות התבלינים והפיצוחים האהובה באור עקיבא, מקבלים את הקיץ עם מבחר ענק של מוצרים שיהפכו את המטבח שלכם לבריא, איכותי, טרי ומלא טעמים. (פרסומת) 

היולדת נבדקה במהירות על ידי צוות חדר מיון, אז התגלה כי היא סובלת מקרעים ברחמה. היא הובהלה לחדר ניתוח, שם בוצע ניתוח חירום מציל חיים.

אגף האימהות במרכז הרפואי הלל יפה || צילום: דוברות המרכז הרפואי

מצבה של היולדת, תושבת אזור חיפה, מוגדר יציב והיא מתאוששת בימים אלו מהניתוח. האירוע, המוגדר כחריג, דווח למשרד הבריאות. היולדת ובעלה סיפרו לצוות כי שתי הלידות הקודמות שלה הסתיימו בניתוח קיסרי.

משרד הבריאות פתח בחקירה.

פרופ’ מוטי חלק, מנהל מערך נשים ויולדות, ומומחה לטיפול נמרץ מילדותי מציין כי יש הוראות מדויקות של משרד הבריאות בנושא זה. “מי שמחליטה בכל זאת ללכת ללידת בית ולא להגיע לבית החולים, שהוא המקום המועדף ללידה, כדאי שתיצמד להוראות האלו. ההמלצה היא ללדת במוסד רפואי מסודר וכיום אנו מאפשרים ליולדת ללדת בכל דרך שתבחר, כל עוד לא נשקפת לה או לעוברה סכנה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן