החפ”ק השיקה את “שכונת הווילות באור ים”: 52 מגרשים לבנייה עצמית נמכרו תוך 4 שעות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שכונת "אור ים" צפון || הדמיה: VIEWPOINT

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

החפ”ק השיקה את “שכונת הווילות באור ים”: 52 מגרשים לבנייה עצמית נמכרו תוך 4 שעות

-

מגדלור-פיד ♋הבוקר פתחה החברה לפיתוח קיסריה בהליך המכירות לשוק החופשי של 52 מגרשים נוספים לבנייה עצמית בשכונת הווילות החדשה ב”אור-ים”, שיזמה החברה לפיתוח קיסריה מקבוצת קרן אדמונד דה רוטשילד, וזאת לאחר שאנשי צבא הקבע הסתערו על צמודי הקרקע ב”אור ים”, והגדילו את הביקוש מ-43 מגרשים ל-135 יחידות. בתוך כ- 4 שעות נמכרו כל המגרשים.

 

שכונת “אור ים” צפון || הדמיה: VIEWPOINT

עשרות רוכשים שהגיעו למשרדי המכירות כבר בשעות הערב אמש העבירו את הלילה בשקי שינה כדי להבטיח את מקומם. המכירה התבצעה בשיטת כל הקודם זוכה, ועל מנת לעמוד בתנאי החתימה על השמירה, על הרוכשים היה להפקיד במעמד החתימה דמי שמירה על סך 50,000 ₪ צ’ק מזומן. תוך שעות ספורות נמכרו כל המגרשים כשעשרות רוכשים פוטנציאליים נוספים נאלצים לצאת בידיים ריקות כיוון שמלאי המגרשים אזל.

 

בתוך כשבועיים ימים ייחתם הסכם פיתוח מול החברה לפיתוח קיסריה ואת מלוא התמורה יהיה על הרוכשים להמציא תוך 30 יום מיום החתימה.

שכונת הווילות ממוקמת בחלקה הצפון מערבי של “אור ים” והיא תכלול 52 מגרשים להקמה של דו משפחתי וחד משפחתי. המגרשים שנמכרו הבוקר הם היחידים בשכונה ולמעשה בעיר כולה, המיועדים לבנייה פרטית בשיטת “בנה ביתך”. גודל המגרשים נע בין כ-160 מ”ר ועד 350 מ”ר והם נמכרו לציבור תמורת 800 אלף ₪ ועד לכמיליון וחצי ₪ למגרש (כולל מע”מ ומינהל), תלוי בגודלו ובמיקומו של כל מגרש.

 

גיא סברסקי סגן יו”ר קרן אדמונד דה רוטשילד מציין: “אור ים” הוא פרויקט נדל”ן פורץ דרך בישראל. השכונה מתוכננת כעיר קטנה לכ-3,500 משפחות עם כל השירותים של עיר מודרנית. השכונה תכפיל את אוכלוסיית אור עקיבא ותהווה מוקד משיכה לתושבי האזור ולמשפחות צעירות ואיכותיות מכל רחבי הארץ. כל זאת הודות לתכנון האופטימלי השם את המשפחה והקהילה במרכז ומציע איכות חיים וביטחון המשלבים את האורבני עם האקולוגי”.

לדברי מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, מיכאל כרסנטי: “אנו צופים שפרויקט “הווילות באור ים” ימשוך משפחות צעירות ואיכותיות מקרב אוכלוסית המנהלים והעובדים הפעילים בפארק העסקים והתעשייה של קיסריה ואור עקיבא, משפחות צעירות המגיעות מצפון גוש דן, מאזור חיפה והקריות וכמובן מקרב משפרי הדיור תושבי העיר והסביבה.

“לצד שיווק אלפי יחידות בבנייה רוויה בשכונה, היה לנו חשוב לאפשר פרויקט “בנה ביתך” בשכונה ע”מ לאפשר מימוש החלום הישראלי לצמוד קרקע בשכונה ובעיר לא רחוק מחופי הים של קיסריה. הרוכשים ב”שכונת הווילות באור ים” יצטרפו לעשרות אנשי קבע שכבר בחרו להקים את ביתם ב”אור ים” במסגרת ההסכם שחתמנו עם המנהלת המשכנת. מדובר בשתי קבוצות של אנשים איכותיים שיתרמו ויעצימו את פיתוחה של קהילה צעירה ויחזקו משמעותית את העיר”.

 

החברה לפיתוח קיסריה תחל את המכירה של שכונת הווילות מחר ה- 5 בנובמבר במשרד המכירות בשכונת הגולף (רחוב הכוכבים 29, קיסריה). המכירה תבוצע בשיטת כל הקודם זוכה, ועל מנת לעמוד בתנאי החתימה על השמירה, על הרוכשים להפקיד במעמד החתימה דמי שמירה על סך 50,000 ₪ צ’ק מזומן. תוך כשבועיים ימים ייחתם הסכם פיתוח מול החברה לפיתוח קיסריה ואת מלוא התמורה יהיה על הרוכשים להמציא תוך 30 יום מיום החתימה.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן