גרינברג ופלקושצ'נקו ממתינים להפועל חיפה: חלפו 10 ימים מהפגישה וטרם התקדמנו מעבר

מאת: לירן טטרו, 8.11.18, 13:50 [עדכון ראשון: 9:40]

לפני שבת דיבר שרון מימר במסיבת עיתונאים לקראת בני יהודה ● דור מלול ערך אימון ריצה בלבד עקב רגישות במשפעהמה יעלה בגורל החוזה החדש של מקסים פלקושצ’נקו? סוכנו של השחקן, עו”ד שחר גרינברג, עדכן אתמול כי הוא ממתין להתקדמות מצד הפועל חיפה. זאת לאחר שלפני כ-10 ימים נפגשו הצדדים – גרינברג, פלקושצ’נקו, יואב כץ, אמיר הברפלד, אורן סטרלינג והצוות, והגיעו להבנות עקרוניות לחתימה על חוזה חדש לשחקן הצעיר והמוכשר.

ואולם, על פי גרינברג, “מאז חלפו 10 ימים ואני עדיין מחכה להתפתחות נוספת”. בסביבת השחקן לא אוהבים את ההתמהמהות עם החוזה ומקווים כי עד תחילת השבוע הדברי יסגרו באופן סופי והשחקן יקבל את החוזה החדש.

ובתוך כך, אחרי הניצחון על מ.ס אשדוד, בהפועל חיפה מחפשים המשכיות בשבת (18:00) מול בני יהודה בבית. הקבוצה ערכה בחמישי (8.11) מסיבת עיתונאים בקריית חיים לקראת המשחק.

באימון הבוקר דור מלול לא התאמן עם הקבוצה אלא ערך אימון ריצה בלבד עקב רגישות במפשעה. האווירה באימון טובה, ובייחוד גבי תמאש שלא הפסיק לדבר על יומהולדתו מחר.

הצטרפו להפועל חיפה לייב בוואטסאפ לכל העדכונים ראשונים ובזמן אמת <<

המאמן החדש שרון מימר, שרשם ניצחון במשחקו הראשון על הקווים, אמר על המשחק הקודם: “התמקדתי בשני דברים – באנרגיה – לגרום לשחקנים להבין איפה אנחנו נמצאים ולהביא ניצחון במוח או בכוח והם עשו את זה.

“בנוסף חיפשתי את השיטה שמתאימה לקבוצה, לחצנו קצת יותר גבוה. השחקנים עשו את זה אחרי שני אימונים ואני שמח. יש פה חומר אנושי טוב ואני מקווה שזה עוד ילך וישתפר”.

על המשחק הקורב בשבת אמר מימר: “מאוד התרגשתי מהקהל, יש פה קהל שמאוד מחובר לקבוצה. אני מקווה שהניצחון על אשדוד יביא עוד אנשים להגיע מול בני יהודה ולתמוך. אנחנו כאן כדי לשמח אותם”.

הקשר נס זמיר הוסיף: “בני יהודה הקבוצה שמחשקת הכי טוב בארץ יחד עם מכבי. בני יהודה צעירה וחזקה, יש לה מאמן טוב מאוד. מקווה שנגיע מוכנים. מבחינה אישית – אני מרגיש טוב ורוצה להוכיח ולהתקדם בליגה”.

תגובות