יואב כץ: טרם קיבלתי פנייה על גבריאל תמאש, הוא אמר שידבר איתי ולא חייג

בעלי הפועל חיפה יואב כץ ציין היום כי טרם קיבל פנייה על גבריאל תמאש שצפוי להשתחרר מהקבוצה. “היו דעות חלוקות בצוות המקצועי לגבי תמאש, גם בקרב השחקנים שהתייעצתי איתם. מצד אחד הוא שחקן נהדר מצד שני יש לו ענייני אישיות”.

כץ הוסיף: “אני לא מוציא פרוטה מזה. לא הייתה לנו שיחה היום. הוא אמר שהוא יתקשר והוא לא התקשר. כרגע הוא שייך להפועל חיפה. אני שואף לקבל עליו משהו אבל לא בטוח שאקבל משהו. לא אשחרר מיוזמתי בחינם”.

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

5.5 אחוזים מהאוהדים שהשתתפו השבוע בסקר של ‘פנאטיקוס’, ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, העידו כי לא יחדשו מנוי בעונה הקרובה.

הסקר פורסם היום באתר ערוץ הספורט. באתר נכתב כי האוהדים הנ”ל “העידו שהיה להם מנוי בעונה שעברה אך הם אינם מתכוונים לחדש לעונה הקרובה. מכאן ניתן להסיק שאוהדי הפועל חיפה הם ככל הנראה הקהל שהכי התאכזב מקבוצתו בעונה החולפת ובפגרת הקיץ, עם האחוז הגבוה ביותר (19.1) של אוהדים שמשתייכים לקטגוריה זו”.

הסקר כלל את הסקר הבא והתשובות: ” האם תחדשו מנוי או תבטלו ומה דעתכם על התנהלות קבוצתכם בחלון ההעברות בכל הקשור לגזרת הרכש?”.

התשובות שניתנו: “1. היה לי מנוי וחידשתי אותו/בכוונתי לחדש. 2. לא היה לי מנוי ובכוונתי לרכוש 3. היה לי מנוי ואיני מתכוון לרכוש העונה 4. לא היה לי מנוי ואיני מתכוון לרכוש”.

אגב, כמעט מחצית מהנשאלים (48.2 אחוזים) ענו כי יחדשו/חידשו את המנוי מהעונה שעברה. הסקר המלא עלה באתר ערוץ הספורט.

ובינתיים מתכוננת הפועל חיפה למשחק ביום שבת (19:00, נתניה) מול מכבי נתניה בגביע הטוטו. החלוץ מהראן לאלה חתם היום בקבוצה וחזר למועדון אחרי הפסקה בת שנתיים. לאלה כבש 41 שערים בהפועל חיפה בכל הופעותיו בקבוצה.

לאלה אמר לאחר החתימה: “אני שמח לחזור להפועל חיפה שהוא הבית השני שלי ולאורך כל התקופה שמרתי על קשר עם אנשי המועדון והחברים שלי השחקנים. אני בראש ובראשונה רוצה להודות לבעלים יואב כץ שהאמין בי וחיזק אותי בימים הלא קלים שעברתי ונתן את הרוח הגבית לחזרה למועדון. תודה למאמן חיים סילבס ולצוות המקצועי על האמון בי והבטחון שהם נותנים לי. אני מחכה כבר לחזור למגרשים ולפגוש את האוהדים ששלחו לי הודעות אהבה ותמיכה ואני רוצה להחזיר להם בגדול על כל האהבה הזאת”.

כץ התייחס למהראן לאלה שחתם היום במועדון. “לאלה זה לא צדקה הוא עם יכולות נהדרות. יש לו עוד 5-6 שנים לפחות. עם התזונה והרצון הוא יכול להיות סטנלי מתיאוס הישראלי”.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

212480cookie-checkיואב כץ: טרם קיבלתי פנייה על גבריאל תמאש, הוא אמר שידבר איתי ולא חייג

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן