פינוי-בינוי שז”ר באור עקיבא: נציגי הדיירים ממשיכים להצטרף

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פינוי-בינוי שז”ר באור עקיבא: נציגי הדיירים ממשיכים להצטרף

-

מגדלור-פיד ♋פרויקט “פינוי-בינוי” בשז”ר אור עקיבא, ממשיך לצבור תאוצה ובשבועיים האחרונים הצטרפו נציגי דיירים מ-10 בניינים מתוך 18 – בניינים 801, 804, 805, 806, 807, 810, 812, 815, 816 ו-817.

בנוסף, ניסים אסייג, מנכ”ל חברת “NSA אסייג התחדשות עירונית” האמונה על הפרויקט, ייפגש מעתה בימי חמישי בין השעות 17:00-19:00 עם נציגי הדיירים וישיב על שאלותיהם. אסייג ייפגש עם הנציגים במשרדו של יו”ר נציג הדיירים וסוכן הנדל”ן איציק אזולאי, ברחוב הנשיא באור עקיבא, סמוך למסעדת שאולי.

“עוד ועוד דיירים חדשים מצטרפים אלינו ויוצאים לדרך חזקה וחדשה”, מציין השבוע אזולאי בסיפוק. “הנציגות תכלול 38 דיירים, 2 דיירים מכל בניין. אין ספק שהתנעת ההליך החדש של פרויקט פינוי-בינוי בשז”ר תופסת תאוצה, אנחנו מרגישים את זה בשטח, מרגישים את זה במוטיבציה של הדיירים, אנחנו לא נעצור עד שהפרויקט ייצא לדרך.

“יש תקווה חדשה באוויר. בהזדמנות זו נציגות הדיירים מברכת את ראש העיר יעקב אדרי על היבחרו בבחירות לראשות העיר ומצפים להמשך שיתוף פעולה פורה ומוצלח”.

לפרטים נוספים על הפרויקט והצטרפות לנציגות הדיירים, חייגו לסוכן הנדל”ן איציק אזולאי – 050-2459459

=תוכן שיווקי ממומן=

212740cookie-checkפינוי-בינוי שז”ר באור עקיבא: נציגי הדיירים ממשיכים להצטרף

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה
דילוג לתוכן