חברי “אבא פגום אור עקיבא” חילקו שי חנוכה לילדי המועדוניות וגני החינוך המיוחד בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חברי “אבא פגום אור עקיבא” חילקו שי חנוכה לילדי המועדוניות וגני החינוך המיוחד בעיר

-

מגדלור-פיד ♋לרגל חג החנוכה ערכה קבוצת “אבא פגום אור עקיבא” יום התרמה מחברי הקבוצה ומגורמים נוספים שהשתתפו ואירגנו לקראת חג החנוכה.

בעזרת התרומה שנאספה נרכשו אריזות שי מעמותת אקי”ם נתניה, עבור ילדי גני החינוך המיוחד ומועדוניות הרווחה שבישוב.

“היום התבצעה החלוקה בגני החינוך, וביום שני הקרוב תערך חלוקה במועדוניות הרווחה”, אמרו בקבוצה. “תודה לכל מי שהגיע ועזר בחלוקה – זוהר, אסף, אלי, דותן, ליאור, שרון וטל. תודה לעו”ד רלי ארביב שסייעה רבות, תודה לחברי קבוצת אבא פגום אור עקיבא על התרומה והנתינה. תודה לטל אברהמי מכל הלב על הכל ותודה למנהלת אגף החינוך בעירייה סיגל אלבז ומנהלת הגנים אורלי בוסידן שאיפשרו את החלוקה בגנים ושיתפו פעולה”.

עוד הודו בקבוצת “הפגומים” לגיל מלכה שדאג לקונפיטורות מבית אל שבזכרון יעקב ולמשה חומוס על התיווך עם ערן מאגמי על הסופגניות שחולקו לילדים ולצוותי החינוך.

חברי קבוצת “אבא פגום אור עקיבא” בפעילות לקראת חנוכה. צילום: עצמי

קבוצת “אבא פגום שורדים ביחד” קמה בשנתיים האחרונות ברחבי הארץ ומפעילה קבוצה פעילה מאוד עם עשרות אלפי אנשים בפייסבוק. גם באור עקיבא קמה קבוצה עוד לפני למעלה משנה.

המטרה היא סיוע הדדי וקהילה חמה של גברים ואבות לילדים. בקבוצה מתייעצים בכל נושא שקיים, נותנים טריקים מצחיקים איך להרדים את הילד והמון עזרה הדדית. במידה ואחד מחברי הקבוצה צריך בעל מקצוע – בפורום ימליצו לו על אחד מחברי “אבא פגום” לרוב. בנוסף מסייעים חברי הקבוצה אחד לשני בטיפול בבעיות שונות ומתנדבים בקהילה.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן