המשטרה חשפה: חשד לרשת סוחרי סמים בחיפה באמצעות מוניות שירות

המשטרה חשפה: חשד לרשת סוחרי סמים בחיפה באמצעות מוניות שירות

-

מגדלור-פיד ♋המשטרה חשפה רשת סחר בסמים בחיפה ועצרה 4 תושבי העיר, שהפיצו על פי החשד סמים באמצעות מוניות.

במסגרת חקירה סמויה וממוקדת כנגד סחר בסמים במטרה לשמור על בטחון הציבור הנורמטיבי, עצרה המשטרה אמש 4 חשודים תושבי חיפה בגין הפצה ומכירת סמים באמצעות יישומון הטלגרם, תוך העברת הסמים באמצעות נהג מונית.

בתוך כך, בלשי המשטרה עצרו אמש במקביל 3 חשודים בשנות ה – 30 לחייהם (שניים חשודים בניהול הרשת ונהג מונית) וכן חשודה נוספת (בת 29) במעורבות ברשת (אשתו של אחד החשודים), כאשר עפ”י החשד סחרו בכמויות סמים גדולות אותם העבירו גם לסוחרים אחרים וגם ללקוחות פרטיים.

מפרטי החקירה הסמויה, שהבשילה אמש למעבר לשלב הגלוי, עולה כי הארבעה חשודים כי סחרו בסמים באמצעות אפליקציה סלולארית (“טלגראס”), תוך ניסיון הסוואתם בשמות פיקטיביים וניהלו מחיפה רשת סחר ארצית, כשהם מתאמים העברת סמים בכמויות גדולות אל הלקוחות בכל רחבי הארץ, באמצעות מונית “ספיישל”, כשכאמור נהג המונית הוא אחד מחברי הרשת.

משטרת ישראל הפעילה את מיטב האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה, והצליחה לחשוף את זהותם של חברי הרשת ב”טלגראס”, תוך מעקב אחר פעילותם לשם איסוף הראיות הנדרשות ומעצרם אמש, לצד תפיסת סמים בשלב האחסון וההעברה.

ארבעת החשודים יובאו הבוקר (13.11.18) לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.

214100cookie-checkהמשטרה חשפה: חשד לרשת סוחרי סמים בחיפה באמצעות מוניות שירות

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות