מגמת שיפור? מוקד 106 החדש באור עקיבא יוצא אל הדרך

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מגמת שיפור? מוקד 106 החדש באור עקיבא יוצא אל הדרך

-

מגדלור-פיד ♋המוקד העירוני 106 של אור עקיבא סוף סוף מתחדש: לאחר תקופה ארוכה של בעיות, הודיעה בשבוע שעבר דרורה עבדיאן, מנהלת המוקד העירוני, על שדרוג בשירות.

 

“תושבי אור עקיבא, כחלק משדרוג המוקד העירוני לשירותכם מספר חדש: 1-800-106-666”, מסרה עבדיאן בהודעה שהוציאה ברשת החברתית. “כמו כן ניתן להמשיך להתקשר גם במספר 04-6263983. בהמשך ייצא פרסום לבתי התושבים ופרסום בעיר”.

המוקד הרואה של אור עקיבא. 106 הולך להשתפר? צילום: מערכת מגדלור ניוז

המוקד העירוני מטפל בפניות הציבור בנושאים שבין האזרח לרשות. המוקד מרכז את השליטה והבקרה על מערכות המים, הביוב, תאורה, מצוקה, תברואה, פיקוח, טיאוט רחובות והשקיה בעיר, ופועל למעשה כמרכז מידע ושליטה עירוני בשעות חירום ובאירועים מיוחדים. בקשות התושבים נקלטות במערכת ממוחשבת ומועברות לטיפולן של המחלקות השונות בעירייה. בתום הטיפול תשלח הודעה בהתאם.

עד לשנה, היו בעיות שונות עם המוקד, שבעבר כלל לא ישב באור עקיבא אלא קלט הודעות דרך חברה חיצונית. כעת מקווים בעיר כי השירות החשוב לתושב ישתפר משמעותית.

216050cookie-checkמגמת שיפור? מוקד 106 החדש באור עקיבא יוצא אל הדרך

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן