מנפלאות בחירות 2018: מה נטען כי עשו פעילי אור עקיבא מ”ישראל ביתנו” במעלות תרשיחא?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מנפלאות בחירות 2018: מה נטען כי עשו פעילי אור עקיבא מ”ישראל ביתנו” במעלות תרשיחא?

-

מגדלור-פיד ♋האתר “מקור ראשון” מפרסם השבוע כתבה על ההפסד של ראשי הערים הותיקים בצפון בבחירות המקומיות שהתקיימו בחודש האחרון. בין היתר, מביא הכתב יאיר קראוס את מאחורי הקלעים בסיפוריהם של שלמה בוחבוט (מעלות תרשיחא), ז’קי סבג (נהריה), אילן שוחט (צפת) וניסים מלכה (קריית שמונה) – כולם הפסידו.

 

 אביגדור ליברמן, יו”ר ישראל ביתנו. צילום: מויקיפדיה

הפסקה המעניינת מבחינתינו, מגיעה באמצע הכתבה, כך מתאר קראוס ונטען על ידו באייטם: “ביום שלישי בצהריים הופץ סרטון וידאו שלו (של בוחבוט, מ”מ) בו הוא נראה כמאבד עשתונות וזועק כי “גונבים לו את הבחירות”. כעת הוא מאשים את שר הביטחון היוצא, אביגדור ליברמן מ’ישראל ביתנו’, כי התערב תוך כדי סבב הלחימה בדרום ועשה הכול כדי שנציגו במעלות, ארקדי פומרנץ’ יבחר.

 

” ‘לליברמן היה קשה בעזה ולכן רצה לכבוש את מעלות. בישראל ביתנו השקיעו את כל המשאבים שלהם והביאו את כל חברי הכנסת ופעילים מקצרין, מגדל העמק, יוקנעם, אור עקיבא ועוד. היו כאן אולי 5 אוטובוסים שבאו לעזור לארקדי בזמן שהמפלגה שלי (מפלגת העבודה, י”ק) לא מצאה לנכון להגיד אפילו מילה אחת’ “.

אז האם היו פעילים של ישראל ביתנו מאור עקיבא במעלות תרשיחא? זה ראש העירייה היוצא של מעלות אומר וכך מביא העיתון מקור ראשון. אם זה אכן כך זהו עוד נדבך בהבנת הבחירות בישראל והפוליטיקות מאחורי הקלעים.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן