אור עקיבא: הזנחה בגינת הכלבים באורות הירוקה; ראש העיר: “הנושא טופל הבוקר” (וידאו)

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: הזנחה בגינת הכלבים באורות הירוקה; ראש העיר: “הנושא טופל הבוקר” (וידאו)

-

מגדלור-פיד ♋הזנחה, צואה שלא נאספת ומסמרים באבני החצץ שבמתחם: תלונות שהגיעו בימים האחרונים למגדלור ניוז בנוגע למצבה של גינת הכלבים בשכונת אורות הירוקה באור עקיבא, מעידות על חוסר טיפול שוטף במתחם מצד העירייה ומן הצד השני, פגיעה של ציבור המשתמשים במרחב הציבורי.

“החצץ הוא כנראה פסולת בנייה כי כל כמה זמן מוצאים שם חתיכות חרס, זכוכיות ומסמרים חלודים”, סיפר למגדלור ניוז תושב השכונה, המגדל כלב ומבקר במתחם הגינה לעיתים קרובות. “קקי שלא נאסף ע”י חלק מבעלי הכלבים ולא מנוקה ע”י מנקי הרחובות של העירייה, שחלקו כבר התפורר אל תוך החול והחצץ, התפזר ברחבי הגינה (גם אל פינת הישיבה עם הספסלים) והופך את השהות שם לחוויה די מסריחה.

“זה גם מושך זבובים ויתושים רבים לגינה שהופכים את השהות לעוד יותר לא נעימה. בחול קל לחפור, מה שחלק מהכלבים עושים, כך שנוצרים בורות שיותר מכלב אחד כבר עיקם את רגלו בהם. מתקן השתייה עבור הכלבים הפסיק לעבוד כבר מזמן.

מתקן ללא שקיות איסוף צואת כלבים

“בנוסף, מתקני השקיות ריקים משקיות רוב הזמן. אין ניקוז בכלל, בחורף שעבר זה גרם לכך שלעיתים קרובות נוצרו בריכות גדולות שלוקח להן ימים ארוכים להיעלם. זה גם מה שיקרה בחורף הקרוב. כל הליכה לגינה – ולא ויתרנו עליה כי כלבים צריכים לפרוק אנרגיה גם בחורף – הצריכה ניקוי וייבוש של הכלבים מהחול ומהמים. זה הסטנדרט עבור גינת כלבים שמשרתת עשרות תושבים בעיר שגובה קרוב ל-1,000 שקל ארנונה? גם הרבה לפני הבחירות וגם אחרי הבחירות נעשו נסיונות לפנות לראש העיר ולאנשים נוספים בעירייה על מנת שהליקויים הרבים יטופלו ושהגינה תהפוך לידידותית יותר עבור התושבים וכלביהם. זכינו להתעלמות”.

בעקבות פוסט שפורסם בנושא התייחס ראש העיר יעקב אדרי לבעיה וכתב כי הנושא יטופל. אדרי מסר למגדלור ניוז כי הבוקר הנחה את צוותי העירייה לטפל בטענות שהועלו בנוגע לגינת הכלבים באופן מיידי.

צפו במתחם >>

     

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן