הפועל חיפה: "מישהו זוכר כזה ציד של שחקנים אצלנו מאז עונת האליפות?"

מאת: לירן טטרו, הפועל חיפה-לייב, 23.1.19, 18:39 [עדכון ראשון: 15:11]

האוהד אלכס החליט במסר לאוהדים. ובינתיים: האווירה בהפועל חיפה טובה: אתמול התקיים לראשונה מפגש אוהדים בפאב המורגן. והיום: ארוחת גיבוש. צפו בתמונותמקסים פלקושצ’נקו בשעותיו האחרונות בהפועל חיפה והרשת גועשת. 

כותב היום האוהד אלכס, על מה שמתחולל בקרב האוהדים ברקע לעסקת העזיבה של הקשר: “לכל הבכיינים, חוזי השחורות, אלו שתמיד קל להם להאשים יהודי מבוגר…

“כן, אני יודע שזה הכי קל… ישר להאשים ולתת לאצבעות לרוץ על המקלדת כמו חלקים גדולים בעם הזה שרצים מיד להכפיש, לשמוח לאייד, לחפש את הדם… אותי זה מבחיל…


“לא רואה באותה המידה אנשים שמחפשים לפרגן! ויש המון על מה לפרגן בשנתיים האחרונות… וזה חלק גדול מהסיבות לכך שסוכנים ובעלי קבוצות מחזרים אצלנו אחרי מציאות…
מישהו זוכר כזה ציד של שחקנים אצלנו מאז עונת האליפות?
וזה רק מסיבות טובות!

“אני מאחל לכל הבכיינים כאן שתמיד יחזרו אחרי שחקנים שלנו מהסיבות הטובות…זה כמו שאני מאחל לאנשים שאני אוהב לשלם הרבה מס הכנסה… כי זה אומר שהם ירוויחו טוב מאד… סוד קטן יש לי לכל הבכיינים שרוצים להשאיר כאן שחקנים בכוח… כל אלו שעזבו…רצו לעזוב! ששששש…. אל תגלו לאף אחד…ואל תחפשו להאשים אחרים”. 


ארוחת גיבוש לשחקני המועדון בבורגר סאלון

שחקני הקבוצה נפגשו היום לאחר האימון לארוחת גיבוש במסעדת “בורגר סאלון” במתחם ביג קריות.

רועי פוסטלניק הבעלים פינק את השחקנים והצוות כיד המלך. יצויין כי במהלך החודש הבא יפתח סניף נוסף של בורגר סאלון במתחם איצטדיון סמי עופר.

כמו כן בורגר סאלון תפנק את אוהדי הקבוצה אשר ישתתפו בתחרויות הבעיטות לשער בהפסקת המשחקים, בשובר זוגי לארוחה.
המועדון מודה לצוות בורגר סאלון על שיתוף הפעולה. צילום: שחקני הקבוצה נהנים במסעדת בורגר סאלון במתחם ביג קריות אתא


ואמש: מפגש אוהדים בפאב בקריות

מסורת חדשה יצאה אתמול לדרך כחלק מיוזמה של המועדון לחיזוק הקשר עם הקהל. תכירו את “הפועל חיפה על הבר”. מפגש פתוח של אוהדים עם שחקני הקבוצה שיתקיימו אחת לכמה שבועות. 

בערב הראשון מסוג זה שהתקיים בפאב המורגן בקרית חיים התארחו שחקני הקבוצה גל אראל, ראדו גינסארי ובן אז’ובל ופגשו עשרות אוהדי הפועל חיפה שעטפו אותם באהבה. לאחר שכולם הרימו כוס בירה להצלחת הקבוצה התפנו השחקנים לענות על שאלות האוהדים בפאנל בהנחיית עו”ד נאור חזות מנהל קשרי האוהדים של המועדון ויוזם הרעיון ובעזרתו של מנהל קשרי הקהילה דודו דותן. בתום ערב גדוש באהבה ובצילומי סלפי התפזרו כולם בצפיה למפגש הבא.