האוהדים הופתעו לפני נתניה: למה אלמוג בוזגלו לא עבר בבקרה לפני המשחק? הסיבה נחשפת

הרבה מאוהדי הפועל חיפה תהו ביום שבת האחרון, לפני המשחק מול מכבי נתניה, איפה הקשר המוכשר אלמוג בוזגלו, שהאריך את חוזהו בעונה נוספת במועדון לאחר הפציעה הקשה שהשביתה אותו כמעט עונה שלמה בשנה שעברה.

בוזגלו אכן חתם על חוזה אך לא עבר בבקרה לקראת המשחק כשרבים תוהים מדוע. אפילו המאמן חיים סילבס ציין השבוע בראיון כי “בעיה טכנית” מנעה את ההעברתו של בוזגלו בבקרה וכמובן את שיתופו במשחק במסגרת גביע הטוטו – אותו הפסידה חיפה 0:2 למכבי נתניה.

דוברות הפועל חיפה

היום (31.7) נודע על הסיבה מדוע בוזגלו לא עבר – או יותר נכון כך הועדף על ידי הצוות המקצועי. הבעיה הטכנית נוצרה עקב תסבוכת גבריאל תמאש, שהיה חתום במועדון אך רצה לעזוב. כץ סירב לשחררו ללא פיצוי וטרם המשחק בנתניה נוצר פלונטר. במידה ותמאש לא היה עובר בבקרה – הוא היה למעשה “משוחרר” בעל כורחה של הפועל חיפה. הקבוצה החליטה להעבירו ולא לשחרר אותו כאמור ובהחלטת הצוות המקצועי, מי שלא הועבר במקומו היה אלמוג בוזגלו.

מדוע נבחר בוזגלו ולא שחקן אחר? התשובות לצוות המקצועי.  הסברה היא כי חלק מהשחקנים שהיו מועמדים שלא לעבור תוכננו להרכב וסברה נוספת היא כדי לא לסכן את בוזגלו במשחק שגם ככה הוא לא הכי חשוב עבור המועדון.

לאחר סיום סאגת תמאש, בוזגלו צפוי לעמוד לרשות חיים סילבס במשחקים הקרובים, ככל הנראה כבר ביום ראשון בבית בסמי עופר מול קריית שמונה.

ובינתיים, אמרי וולשמן צפוי להצטרף בימים הקרובים למועדון, וכן הקשר ג’וניור, עליו פורסם היום בכלי התקשורת הארציים. עם זאת, יודעי דבר ציינו כי השניים לא יעברו בבקרה עד שלא תיפתר הסאגה הנוספת עם השחקנים – רועי שוקרני וחן דילמוני, שלא רצויים בסגל של חיפה והתבקשו לחפש קבוצה אחרת. כרגע הם לא מוצאים, ועל כן חיפה מחויבת להם בחוזה מה שיעכב את החתמת השחקנים החדשים.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

214880cookie-checkהאוהדים הופתעו לפני נתניה: למה אלמוג בוזגלו לא עבר בבקרה לפני המשחק? הסיבה נחשפת

אהבתם את הידיעה? ^