מה עשו 50 סוכני תיירות מרחבי הארץ בחדרה?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מה עשו 50 סוכני תיירות מרחבי הארץ בחדרה?

-

מגדלור-פיד ♋50 סוכנים הרגישו כמו תיירים

“נחלים” החברה לפיתוח תיירות חדרה, בשיתוף משרד התיירות, ערכה סיור חשיפה  לכ-50 סוכני תיירות מכל הארץ. סוכני התיירות הוזמנו לעיר בעקבות פתיחתו של מרכז המבקרים החדש בבית הספר “אחד העם”. סוכני התיירות ערכו סיור במלון “רמדה”, צפו במופע גלישה במרכז הבילוי החדש “מול החוף ווילג'”, התארחו במוזיאון המלח-פלפל הייחודי, ובקיוסק ההיסטורי בשדרת אמיר מי טל, במרכז המבקרים החדש בבית הספר ההיסטורי “אחד העם”, ובפארק נחל חדרה המחודש.

סוכנת תיירות בשדרת אמיר בחדרה || צילום: דוברות העירייה

ספורט מונגש בצפרירים

ביוזמת הקרן לפיתוח חדרה ובמהלך משותף ומשולב של הקרן לפיתוח שירותים לנכים של המוסד לביטוח לאומי, הקרן לפיתוח חדרה, עיריית חדרה ועמותת “פנאי העיר” מומנה רכישת ציוד למרכז ספורט צפרירים ביותר מ-80 אלף שקלים. חדר הכושר במרכז הספורט בצפרירים הינו יחיד מסוגו בארץ ומהווה מקום מפגש והתפתחות עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בגילאים שונים וסוגי מוגבלויות שונות. מרכז הספורט צפרירים ממוקם בשכונת ברנדייס ומשרת אוכלוסיית ילדים, נוער ומבוגרים עם  צרכים מיוחדים. המרכז פועל כמרכז עצמאי, ובמהלך שעות אחר הצהריים משרת מרכז הספורט את האוכלוסיות עם הצרכים המיוחדים.

 

החלה בניית תכנית הנגשה למוסדות החינוך 

באגף החינוך של עיריית חדרה מגבשים תוכנית הנגשה כוללנית ארוכת טווח ומבוססת נתונים, המתייחסת לכלל התלמידים הלומדים בשטח שיפוטה של הרשות והזקוקים להנגשה במהלך שהותם במוסדות החינוך. תוכנית ההנגשה  נבנית בסיוע מומחי התחום מתוך מרכז התמיכה היישובי מת”י, ובשיתוף צוותי החינוך במסגרות השונות.

האביזרים הטכנולוגיים המסופקים במסגרת התקצוב הנוכחי מיועדים לסייע לתלמידים להתמודד ביעילות עם המגבלה, להנגיש עבורם פעילויות מהן היו מנועים עקב המגבלה, להנגיש עבורם ידע בערוצים ויזואליים במקום שמיעתיים, או שמיעתיים במקום ויזואליים, לאפשר להם תקשורת בערוצים חליפיים, לאפשר להם לרכוש ידע, להבין את העולם שסביבם ולהביע את עצמם כמו שאר בני גילם ללא מגבלה.

 

מי מתושבי העיר ישתתף בחידון הציונות והמורשת?

המחלקה לאזרחים ותיקים באגף הרווחה של עיריית חדרה מזמינה את אזרחיה הוותיקים של העיר לקחת חלק בחלק היישובי של  חידון הציונות והמורשת למשפחות תשע”ט. את חידון הציונות מובילות זו השנה השישית ההסתדרות הציונית העולמית, המועצה הציונית בישראל והמשרד לענייני ירושלים, כאשר שלב הגמר צפוי להתקיים בתיאטרון ירושלים. לדברי יו”ר המועצה הציונית חבל חדרה, יוש וולשטיין, הפרס למשפחה הזוכה הוא מסע ערכי באירופה בעקבות תחנות חייו של בנימין זאב הרצל עד הגעתו לירושלים.

חידון הציונות והמורשת מחבר בין שלושה דורות במשפחה לבין הסיפור הציוני, ובין משפחות ציוניות מרחבי הארץ והעולם.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן