אור עקיבא: פרויקט פינוי בינוי שז”ר – שועט קדימה [וידאו]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: פרויקט פינוי בינוי שז”ר – שועט קדימה [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋פרויקט פינוי בינוי שז”ר שועט קדימה, מאז נבחר איציק אזולאי לפרויקטור מטעם הדיירים, הפרויקט מתקדם בצעדי ענק, מידי שבוע מתכנסות ישיבות הסברה, נציגי דיירים נבחרים לייצג את דיירי הבניינים, ורוח חדשה מנשבת בשכונת שז”ר.

הפרויקט הגדול במדינת ישראל

עו”ד הראל לפידות אשר מלווה את הפרויקט מטעם הדיירים, ובעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום הנדל”ן וניסיון רב בתחום הפינוי-בינוי מספר כי “הפרויקט יהפוך כ-350 יחידות דיור קיימות בבניינים משנות ה-70 לכ- 1,700 יחידות דיור ויהווה, ככל הנראה, את הפרויקט הגדול ביותר במדינת ישראל מאז ומעולם או לפחות מהגדולים ביותר שידענו. לשם השוואה בשנים 2015 ו- 2016, סך כל יחידות הדיור במדינת ישראל במסגרת פינוי בינוי היו כ- 2000 יחידות דיור כל שנה בכל מדינת ישראל, כאן אנחנו מדברים על יותר מ-1,700 יחידות דיור – רק כאן באור עקיבא. העיקרון של פרויקט פינוי בינוי הינו, כידוע, שהדיירים לא משלמים ולו שקל אחד, ומקבלים דירה חדשה, חדישה , יפה ומתקדמת בבניין חדיש העמיד בפני רעידות אדמה. דירה בעלת ממ”ד, דירה גדולה יותר ובעלת מרפסת, חניה ובדרך כלל גם מחסן – בבניין חדש במקום דירה ישנה וקטנה בבניין ישן ורעוע. זה מצב של WIN-WIN”.

בחירת נציגות הדיירים

בימים אלו מושלמת בחירת נציגות הדיירים בכל בנין, מכל בנין ישמשו 2 דיירים כנציגי הדיירים, בהובלת ויעוץ צמוד של עו”ד הראל לפידות מבנימינה, אשר משמש עורך דין מטעם הדיירים.

כמעט מידי יום מתכנסות ישיבות דיירים ואסיפות הסברה. דיירים רבים התנדבו לשמש כנציגי הדיירים, כאשר הם יודעים שהמשימה שנטלו הינה תובענית, ודורשת זמן רב של פעילות רבה, למען הצלחת הפרויקט.

בין הנציגים דמויות רבות ומוכרות, אשר חברו יחד לאיציק אזולאי, וביניהם מהנדסים, מתווכים, ובעלי מקצוע שונים, רובם בני המקום וחלקם משקיעים, אשר כל אחד מהם תורם זמן רב בהתנדבות למען הצלחת הפרויקט.

חלק מנציגי הדיירים נפגשים מידי שבוע עם היזם מר אסייג, ואף נערכה פגישה עם נציגי חברת תדהר, ושיכון ובינוי במשרדי עורכי הדין בתל אביב.

“הזדמנות של פעם בחיים”

מסביר הפרויקטור מטעם הדיירים, איציק אזולאי “מאז שנטלתי על עצמי את הפרויקט, אני לא ישן בלילות, ההשקעה היא עצומה, אנחנו במרוץ נגד הזמן, וההשיגים מדהימים, הדיירים נרתמים ומבינים כי מדובר בהזדמנות של פעם בחיים, הפרויקט החל לפני הרבה שנים אך דשדש ולא התקדם, מכל מיני סיבות, יש לנו חלון הזדמנויות קצר, אשר אם לא ננצל אותו כל ההשקעה האדירה שלנו, אך בעיקר בעיקר ההזדמנות הזו של פעם בחיים לדיירים תחזור ותהפוך להיות חלום, אני רוצה להגשים את החלום, אני משוכנע שאצליח יחד עם הדיירים הנהדרים לעשות זאת”.

צפו בקטע ממפגש הדיירים במשרדו של איציק אזולאי, אתמול (חמישי, 22.11.18) >> 

לפרטים נוספים על הפרויקט והצטרפות לנציגות הדיירים, חייגו לסוכן הנדל”ן איציק אזולאי –

050-2459459

=תוכן שיווקי ממומן=

216980cookie-checkאור עקיבא: פרויקט פינוי בינוי שז”ר – שועט קדימה [וידאו]

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן