בית הספר המכיל בחדרה נסגר לאחר שאח ואחות התגלו כנשאי קורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בית הספר המכיל בחדרה נסגר לאחר שאח ואחות התגלו כנשאי קורונה

-

מגדלור-פיד ♋

בית הספר המכיל בחדרה, לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים וגן האקליפטוס, נסגרו הבוקר לאחר שאח ואחות נמצאו חיוביים לקורונה. האח לומד במכיל והאחות בגן. בבית הספר המכיל לומדים 105 תלמידים ו-15 אנשי צוות.

מרגע קבלת ההודעה, מנהל המחוז, ד”ר סער הראל יחד עם ראש העירייה, צביקה גנדלמן הנחו בהתאם לנוהל את גורמי המקצוע במשרד וברשות על סגירת בית הספר והגן.

במקביל, תחל בדיקה מעמיקה וחקירה אפידמיולוגית של משרד הבריאות, בתום הבדיקה משרד החינוך ועיריית חדרה יפעלו על פי ההנחיות להמשך.

צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה: “בתאום עם משרד החינוך, הורתי על סגירת בית הספר. אני קורה לתושבי חדרה, להמשיך לשמור על הכללים. לשמור מרחק, להקפיד על היגיינה ולעטות מסכות כשצריך”.

ד”ר סער הראל, מנהל המחוז במשרד החינוך: “שגרת החיים בימי הקורונה מחייבת את כולנו במוסדות החינוך לשגרה ניהולית בלתי פוסקת של הערכות מצב בהתאם למדיניות משרד החינוך. אנו מנטרים את שיעורי התחלואה בכל מוסדות החינוך, ובכל אירוע נקודתי שבו מתגלה הנגיף אנו מתחקרים, מבודדים ופועלים על פי הנחיות משרד הבריאות. הפיקוח על מוסדות החינוך עומד בקשר רציף עם מנהלי בתי הספר לכל דבר ועניין”.

217520cookie-checkבית הספר המכיל בחדרה נסגר לאחר שאח ואחות התגלו כנשאי קורונה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן