אדם נהרג ואדם נוסף נפצע בינוני מפגיעת רכבת בבית יהושע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אדם נהרג ואדם נוסף נפצע בינוני מפגיעת רכבת בבית יהושע

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי


מקרה קשה הבוקר בתחנת הרכבת בבית יהושע: אדם נכנס (10:45, 26.11.18) לשטח מסילת הרכבת בתחנה, כשהוא מתהלך או רוכב לעבר רכבת שבאה במהירות לשטח המסילה, ונפגע ממנה. 

 

ברכבת ישראל עדכנו כי “בשל הפגיעה האדם הועף חזרה לרציף וככל הנראה הדבר הביא לפגיעה בנוסעים נוספים ששהו על הרציף. נוסעים אלה לא נפגעו מהרכבת. צוותי ביטחון והצלה של רכבת ישראל, משטרת ישראל ומד”א נמצאים במקום”.

לאחר האירוע, בהוראת המשטרה, נסגרה התחנה לתנועת רכבות. רכבות מדרום הסתיימו בתחנת תל אביב סבידור מרכז, ומצפון בתחנת נתניה. כעבור כשעה, באישור המשטרה, נפתחה מסילה אחת מתוך שתיים בתחנת בית יהושע. תנועת הרכבות בקו בנימינה- תל אביב חודשה חלקית. לפי שעה, אין עצירות בתחנת בית יהושע.

מאיחוד הצלה נמסר: “הולך רגל נהרג מפגיעת רכבת בתחנת הרכבת בית יהושע. חובשים באיחוד הצלה סניף שרון מדווחים מהזירה כי למרבה הצער נקבע מותו של הולך רגל עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל ומעניקים סיוע רפואי בזירת האירוע לפצוע קל עד בינוני. כמו כן צוותי חוס”ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה הוזעקו למקום לסייע לארבעה נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע”.

 

פארמדיקית מד”א אוריאן לוקאץ’ סיפרה כי “כהשהגענו למקום המראה היה מזעזע ברחבה על הרציף שכב גבר בשנות ה-30 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 46 שהמתין ברציף נפגע מהאדם שנפגע מהרכבת ועף עליו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב.”

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן