הזיג-זג של אתר “וואלה” נגד הפועל חיפה החזיק בקושי 4 שעות, אבל גם זה לא גרם לו להכות על חטא

הטענה של אוהדי הפועל חיפה כי התקשורת שמסקרת אותה “ירוקה” ואוהדת את הקבוצה מעבר לכביש – קיבלה ביום שישי אחד אסמכתא שיהיה קשה להפריך הפעם.

• לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

בשעה 14:30 לערך, העלה אתר “וואלה ספורט” ידיעה תחת הכותרת “הפועל חיפה: פרנסיסקו זועם על הסחבת, סוכנו ההולנדי מאיים בפיצוץ המו”מ”. בידיעה סיפר הכתב שלמה וייס על הסחבת במו”מ עם הקשר הגנאי, כאשר סוכנו ההולנדי, זועם לכאורה על חיפה שלא העבירה לשחקנו כרטיסי טיסה.

אך הפלא ופלא, 4 שעות לאחר “הידיעה” – הודיעה הפועל חיפה כי הקשר חתם בשורותיה. אם אתר ‘וואלה’ צודק , זו הייתה ההשפעה בעקבות לחץ הכי מהירה שהייתה בשוק ההעברות בעולם הקיץ. תמוה.

בוואלה, מיהרו להחליף את הכותרת על הסחבת בכותרת החדשה בשעה 18:53 – “הפועל חיפה: פרנסיסקו חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת” אבל לא ממש העלימו את “הסקופ” שפורסם שם כמה שעות קודם לכן ובכותרת המשנה ציינו “אחרי הסחבת והפעלת הלחץ מצד סוכנו, הקשר הפורטוגלי חתם בסופו של דבר ואמר: “מבטיח לתת 100% למען הקבוצה והאוהדים” “.

אוהדי הפועל חיפה עוד היו יכולים לבלוע את הזיג-זג, אמלא כעבור 20 דקות (19:12) העלה וואלה עוד אייטם, הפעם סקירה על עברו של פרנסיסקו ג’וניור עם הכותרת הבומבסטית – “בילויים, פציעות והשאלות: השחקן הבעייתי של הפועל חיפה”. בתוך האייטם הדגיש האתר: “לא למדו מתמאש? מבט על הקריירה של פרנסיסקוס סנטוס ג’וניור מגלה תקופת בילויים סוערת באנגליה, שלוש פציעות קשות ובעיקר השאלות”.

ביציעי הפועל חיפה יודעי דבר מספרים כי מאז שגבריאל תמאש הקניט את מכבי חיפה לאחר הדרבים הירוקים הכושלים בשנים האחרונות, הם נוטרים לקבוצה טינה ומנסים לעקוץ אותה ולתקוף אותה בכל הזדמנות.

האתר וואלה הוכיח אתמול, לכאורה, כי הוא לא עומד בפיתוי והפגיז עם שני אייטמים שליליים תוך 5 שעות נגד המועדון בצורה בוטה ומעוררת שאלות.

ולא רק אתר “וואלה” כיכב אתמול בידיעות הבעייתיות ובחלקן חסרות דיוק – אלא גם ספורט 5, אבל על כנראה נדבר בהזדמנות אחרת.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

218140cookie-checkהזיג-זג של אתר “וואלה” נגד הפועל חיפה החזיק בקושי 4 שעות, אבל גם זה לא גרם לו להכות על חטא

אהבתם את הידיעה? ^

דילוג לתוכן