הירי בשכונת אורות באור עקיבא: “זה היה מפחיד”; המשטרה טרם התייחסה לאירוע [וידאו]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הירי בשכונת אורות באור עקיבא: “זה היה מפחיד”; המשטרה טרם התייחסה לאירוע [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋ 

מי ירה בשעת לילה על חנות תכשיטים בשכונת אורות באור עקיבא? המשטרה פתחה בחקירת נסיבות אירוע ירי אתמול (26.11) בשכונה הותיקה, אחרי השעה 20:00. תושבים שמעו קולות ירי ודיווחו למשטרה. כאשר הגיעו הניידות לאיזור כבר לא היה מקום לספק.

 

החורים בדלת העסק באור עקיבא. צילום: קבוצת בט”ש וחירום

 

על החנות היו סימני ירי, ככל הנראה מנשק אוטומטי. זגוגית העסק ניזוקה, והקליעים חדרו לתוך הקיר. המשטרה סגרה את רחוב דוד המלך ליד הכיכר לשעה ארוכה על מנת לאסוף ממצאים, כולל התרמילים שהיו על הכביש הסמוך. באירוע לא היו נפגעים שכן החנות הייתה ריקה. יש חשד לפלילים.

יש לציין כי המשטרה לא הוציאה עדכון רישמי על האירוע החמור, וזו כבר פעם שנייה ברצף שהיא אינה מדווחת על מקרים משמעותיים באור עקיבא.

צילום: בט”ש וחירום

תושבים ששמעו את היריות כאמור, היו מבוהלים בדקות שלאחר מכן. “זה היה מפחיד. טיילתי עם הכלב ושמעתי יריות”, סיפרה תושבת השכונה. תושבת אחרת כתבה ברשת החברתית: “מה זה היה באורות לעזעזל?? מפחיד! כל כל הרבה יריות! ריח רע באוויר!”.

תושב אחר הוסיף: “ישבתי בבית ממול ופתאום שמעו קולות של יריות. בדקנו מהחלון אבל לא ראינו כלום. התחלנו לנסות לברר מה זה היה, אבל לא הצלחנו במשך דקות עד שהגיע מידע ראשון וראינו משטרות”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן