בן בסט רוצה חוזה ארוך טווח בשכר גבוה? “זו שערורייה ששחקנים מבקשים סכומים כאלה”

על פי פרסומים בכלי התקשורת הארציים, עדן בן בסט רוצה לחזור להפועל חיפה בשכר לא נמוך וחוזה ארוך טווח, לקבוצה אותה עזב בטריקת דלת לפני כשנה.

[קראו גם >> בהפועל חיפה ביקרו את שון וייסמן וסיפור הנעליים: ‘חבל שלא נותן כבוד למקום בו למד כדורגל’]

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >> http://bit.ly/31fOxRQ

ב-16 ליולי 2018 עזב בן בסט את מחנה האימון של חיפה וחתם על חוזה ל-2 עונות בבאר שבע. ההערכות מדברות על 250 אלף יורו בעסקה, סכום גבוה מאוד עבור הפועל חיפה. כזכור, בן בסט חתם על חוזה של כ-210 אלף דולר לעונה כשחזר ב-2017 ממכבי ת”א לאדומים-שחורים.

בן בסט בקדנציה הקודמת בהפועל חיפה, 2017

בהפועל חיפה כאמור, לא מתלהבים להחתים את בן בסט לחוזה ארוך טווח ובתנאים שלו, ומי שבא להגנת הטזה הזו הוא לא אחר מאשר שחקן העבר והפרשן דני נוימן, שתקף השבוע את הסכומים המטורפים שמשולמים לשחקני הכדורגל בארץ.

נוימן אמר בתוכנית ‘ספורט ברשת’: “המספרים הם אלה שקובעים בכדורגל. ישנם שחקנים טובים ולמרות זאת – לא שווים סכומים גבוהים או שדרוגים. פריי מרוויח 800 אלף יורו על פי החוזה הטורקי? אני לא הייתי משלם יותר מ-300 אלף”.


 כאשר נאמר לנוימן כי הבלם רמי גרשון לדוגמה, חתם על חוזה של כ-500 אלף הוא אמר: “זו שערוריה מדרגה ראשונה, מי שחתם על זה ‘צריך להוריד לו את היד’, כמובן במטפורה. זה מעבר לכל פרופורציה. לוני התחיל את זה עם הקפצת המחיר, עבור דרך גאידמק, אלונה ברקת ועוד. יש שחקנים שמקבלים סכומים גבוהים וחלקם לא היו אצלי בסגל אם הייתי מאמן”. נוימן רמז כי השחקנים בישראל מרוויחים סכומים אסטרונומיים, שהרבה פעמים לא הולמים את יכולתם ולא מתאימים ליכולת הכללית בליגה הישראלית.

ובתוך כך, הפועל חיפה הודיעה כי היא משיקה מחלקת אנליזה וסקאוטינג בשיתוף “ספורט פאנל” המכללה למקצועות הספורט. במחלקה יפעלו 3 בוגרי קורס אנליסטים של המכללה תחת הניהול המקצועי של מאמן הקבוצה חיים סילבס ותפקידם יהיה בין היתר ניתוח נתוני הקבוצה והיריבות, מעקב אחרי שחקנים זרים שמועמדים להצטרף לקבוצה ומעקב אחרי שחקנים מושאלים של המועדון. מנכ”ל המועדון אורן שטרלינג שיזם את הקמת המחלקה הודה לרפאל קבסה וניר צוקרמן הבעלים של המכללה שהרימו את הכפפה והוציאו לדרך את המחלקה. שטרלינג: “מחלקת האנליזה והסקאוטינג החדשה תהיה כלי עבודה חשוב עבור הצוות המקצועי של המועדון”.

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

219580cookie-checkבן בסט רוצה חוזה ארוך טווח בשכר גבוה? “זו שערורייה ששחקנים מבקשים סכומים כאלה”

אהבתם את הידיעה? ^